W powiecie

Adam Stachowiak najpopularniejszym sportowcem portalu stw24.pl

Adam Stachowiak, zawodnik Voster Uniwheels TEAM, został najpopularniejszym sportowcem 2017 roku w drugim Plebiscycie Sportowym portalu stw24.pl. Kolarz szosowy uzyskał 2 177 głosów czytelników.

Adam jest Absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żyrardowie. Karierę rozpoczął w drużynie Bank BGŻ Team. Reprezentował Polskę w 70. oraz 72. wyścigu Tour de Pologne. W ubiegłym roku jeździł w zespole Voster Uniwheels TEAM.

Drugie miejsce zajęła Danuta Cieślak, zdobyła 974 głosy. To zawodniczka Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola. Podopieczna trenera Mirosława Barszcza, uczestniczka ostatnich Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio. Specjalistka od średnich i długich dystansów.

Trzecie miejsce zajął Arkadiusz Filip. Trenuje brazylijskie jiu-jitsu w Klubie Kaito Stalowa Wola. W ubiegłym roku odniósł wiele sukcesów. Zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski, jak również jest brązowym medalistą mistrzostw Polski. Oddano na niego 826 głosów.

Ponadto w plebiscycie czytelnicy oddawali swoje głosy w kategoriach: najpopularniejszy trener oraz talent sportowy.

Pierwsze miejsce w kategorii trener zajął Paweł Kunysz uzyskując 780 głosów. To mistrz brazylijskiego jiu-jitsu, trenuje dzieci i młodzież w stalowowolskim Klubie Kaito. Triumfował w wielu krajowych i zagranicznych zawodach. Teraz z sukcesem prowadzi swoich podopiecznych, którzy zdobywają liczne medale i wyróżnienia.

Drugie miejsce zajął trener tenisa Włodzimierz Pikulski. Działa on w Miejskim Klubie Tenisowym w Stalowej Woli. Pod jego okiem trenują utalentowani młodzi tenisiści m.in. Oliwia Sybicka, Lena Takmadżan. Czytelnicy oddali na niego 311 głosów.

Trzecie miejsce zajął Mirosław Barszcz. Otrzymał 296 głosów. Trener lekkoatletyki od lat związany z Katolickim Klubem Sportowym Victoria. Stoi za sukcesami takich zawodniczek jak Oliwia Pakuła, Anna Wójcik czy Danuta Cieślak.

W kategorii talent najwięcej głosów – 1066 zdobyła Małgorzata Osiecka. Lekkoatletka związana jest ze stalowowolskim KKS Victoria. Jest dwukrotną halową mistrzynią Polski do lat 18 oraz brązową medalistką mistrzostw Europy do lat 18.

Drugie miejsce zajęła Wiktoria Pikuła. Wychowanka Pawła Kunysza, trenuje brazylijskie jiu-jitsu w stalowowolskim klubie Kaito. Ubiegły sezon był dla niej bardzo udany, m.in. zdobyła mistrzostwo Polski w kategorii juniorek do 56,5 kg. Oddano na nią 412 głosów.

Trzecie miejsce zdobyła Oliwa Sybicka, niezwykle utalentowana i pracowita młoda tenisistka.
Głosowało na nią 388 czytelników. Oliwa trenuje w Miejskim Klubie Tenisowym w Stalowej Woli pod okiem Włodzimierza Pikulskiego. 9-latka w ubiegłym roku rozegrała aż 245 meczy w trzech kategoriach, z którym przegrała tylko 22.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>