kultura i rozrywka

Gdzie się podziała opozycja?

Gdzie się podziała opozycja?

GDZIE SIĘ PODZIAŁA OPOZYCJA?

Sytuacja w Stalowej Woli zaczyna przypominać bal na Titanicu. Dodatkowo co chwilę pisowska władza dostarcza pożywki dla opozycji. To wręcz zadziwiające jak rządzący miastem w roku wyborczym podkładają się jakby prosząc, żeby im dołożyć. Rozpasanie z przyznawaniem nagród urzędnikom, fatalna sytuacja w największej miejskiej spółce, kompromitacja z samowolą budowlaną, ośmieszająca Stalową Wolę co najmniej na pół Polski, katastrofalne zadłużenie miasta, a kolejne “atrakcje” już się szykują. A co na to opozycja? Ano nic. W ogóle gdzie jest ta opozycja? Gdzie jej kandydat na prezydenta? Przecież trzeba już głośno krzyczeć dokąd prowadzą obecne dyletanckie rządy, Trzeba już uświadamiać mieszkańcom co czeka miasto za kilka lat. Więc dlaczego opozycja milczy? Czyżby była to grupa politycznie nieudolnych osób? Chyba aż tak źle nie jest. A może zamiast pilnować spraw miasta uciekli w słodkie lenistwo długiego weekendu? Gdyby tak było, to potwierdziłoby się, że to jednak ludzie politycznie nieudolni. Takiej kumulacji wpadek PiS-u nie wolno zostawić bez reakcji. No to czy ta opozycja ruszy w końcu głową i siedzącą częścią ciała? jest to nie tylko w jej interesie, ale bardzo potrzebuje tego miasto.

Grzegorz  Poniedzielski

 

Zobacz Komentarze (11)

Komentarze

 1. Mlody

  13 maja 2018 at 14:49

  Jak dla mnie w stalowej jest wszystko dobrze. I nie trzeba zadnych zmian. Pan prezydent bardzo dobrze sobie radzi. Nie tak jak jego poprzednik ktory wogole nie wychodził do ludzi tylko siedzial za biurkiem i sam nie wiedział po co tam sie i co to oznscz byc prezydentem.

  • Marek

   13 maja 2018 at 16:33

   To znaczy, że jak wychodzi do ludzi, to już jest dobry? Niewiele trzeba dla Ciebie zrobić, żeby na**ać Ci w głowę.

 2. Nadia

  13 maja 2018 at 21:53

  Budowlanka , nielegalna strzelnica i broń z bazaru . Cała polska widziała efekt rządów PiS starosty .
  Precz z takimi rządami

  • robin

   13 maja 2018 at 22:11

   To rzad odpowiada za to? Nadia zanim napiszesz dwa razy pomyśl, masz dwie połkóle mózgowe, dwoje oczy, dwoje uszu. Czyli dwa pomyśl, popatrz i posłuchaj zanim raz napiszesz. Wiek 21 jest wiekiem dla myślących i rozumiejących. Miłego wieczoru.:)

 3. robin

  13 maja 2018 at 22:06

  Opozycja. Posłanka B. już uratwała kiedyś kolejarzy. W hali hula wiatr. Ci co tam pracowali na pewno będą głosować na “totalną”. Dobrze, że od czasu do czasu idą z lampionikiem pod sąd. Żenada. Opozycja, czy istnieje w SW ? Szlęzak już wszystkie ksiażki wydał, mam o chińskim bojowniku. 100 razy lepsza książka o Rozwadowskiej Kolei został wydana przez obecną władzę. Co zostało z lokomotywowni w Rozwadowie. Gdyby Wajda żył to kręciłby tam film ‘Pozdrowienia z Księżyca od Lolka’. Otwórzcie oczy. :)

 4. Nadia

  13 maja 2018 at 22:28

  Robin – Starosta jest odpowiedzialny za budowlankę jako organ prowadzący . Mało tego współtworzył nielegalna strzelnice . Nikt z odpowiedzialnych za dzieci nie dbał o bezpieczeństwo . W Budowlance uczeń stracił wzrok , 70 uczniów ranił rykoszet pod oczy , serce , ręce , nogi . Uczeń był 5 raz operowany , nigdy nie bedzie widział .
  Precz z układami i starosta J z PiS

 5. Aeo

  13 maja 2018 at 23:23

  Opozycja chyba nie ma młodych ludzi wokół siebie albo ich blokuje, a jeśli tak to czego się boją utraty stołków na rzecz młodych ?
  Pan Szlęzak ma racje mówiąc to co jest napisane wyżej…..
  Obecny prezydent to dramat dla naszego miasta…. Mam nadzieję, że są jacyś młodzi ludzie i nie zostaną pokazani tylko pod publiczkę…

 6. cafe

  14 maja 2018 at 15:41

  Nadbereżny to katastrofa dla miasta, to takie samo działanie jak długoterminowe obligacje – za lat kilka trzeba będzie się zmierzyć z długiem – po jego odejściu trzeba będzie naprawiać finanse poprzez program naprawczy. Nie ma nic za darmo. Tworzenie i rozbudowa strony wydatkowej budżetu prowadzi w niedługiej przyszłości do zapaści finansów, będzie brakować na utrzymanie kosztownych przecież inwestycji a do tego dojdzie spłacanie kredytów i wykup obligacji! Opozycja misi wystawić słusznego kandydata by tego nieudolnego niszczyciela odsunąć od fotela w magistracie! To jest nakaz chwili by postawić szlaban populiście, lanserowi i zakupoholikowi!

 7. ligamento

  14 maja 2018 at 16:22

  Czekam na kandydata opozycji bo na Aborygena w żyviu nie zagłosuję.

 8. stw67

  14 maja 2018 at 21:09

  Opozycji nie ma, bo nikt już nie uwierzy tym sorosiętom spod znaku PO, Nowoczesnej i KOD. A Szlęzak będąc członkiem PSL (słynącego ze swej uczciwości-patrz: osoba, która przyjmowała Szlęzaka do PSL, czyli Jan Bury) jest skompromitowany w oczach normalnych, przeciętnych ludzi. Poza tym Szlęzak jest sam – bez zaplecza politycznego, bez ludzi którzy by go wspierali i bez pomysłu na samego siebie. Jego aktywność na Facebooku to łabędzi śpiew. PiSowcy zatem mogą w naszym mieście robić co chcą.

 9. rolada

  18 maja 2018 at 10:04

  Ja po części zgadzam się z panią Nadią co do tego, że obecny starosta we wspomnianym okresie czasu był wicestarostą i odpowiadał za dział “szkolnictwo”(strasznie lubił reformować oświatę, wręcz uwielbiał!). On także był inicjatorem powstania klas wojskowych u dyrektora Włodzimierza S.(czyli w zespole nr.2).Było to świadome uderzenie w nielubianą p. dyrektor zespołu szkół nr 1 gdzie już klasy wojskowe były! Nie obca mu była inicjatywa zamiany dawnej biblioteki na strzelnicę na której uczeń stracił oko. Przez budżet powiatu przechodziły pieniądze na wykonanie “strzelnicy’ co jak się po tragedii okazało pan starosta finansował “samowolę budowlaną”! Ważną rzeczą w tym co mówi(pisze) p. Nadia jest czy w zeznaniach podczas przesłuchania pan starosta temu zaprzeczył, że nic nie wiedział o samowoli czy też nie! O ile minął się z prawdą to pani Nadia ma rację, pozostał jej uraz do władzy dlatego ciągle o tym myśli i nie może się pogodzić! Życie dowodzi każdego dnia, że funkcjonariusze z pod szyldu partii rządzącej łamią prawo uważając, że nic im nikt nie zrobi. Do czasu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Grudzień i Agratina 3

Rusza 29. Międzynarodowy Festiwal

stw24.pl1 lipca 2019
IMG_5259

Lato z książką w autobusie

stw24.pl1 lipca 2019
04

Dzieciom czytali sportowcy i nie tylko

stw24.pl11 czerwca 2019
blue-sky-1142133

Dzisiaj weekend, czyli będzie się działo!

stw24.pl31 maja 2019
bard 1

Bard Wolności w młodej interpretacji

stw24.pl28 maja 2019
noc 5

Magia sobotniej nocy

stw24.pl20 maja 2019
20190514_180618

Tomasz Piątek opowiadał o Morawieckim w Stalowej Woli

stw24.pl17 maja 2019
pielgrzymi

Nowe obrazy w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego

stw24.pl15 maja 2019
sdafasfsdfdsaf

Odrobina nauki w Parku24

stw24.pl13 maja 2019

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 570 224 700
e-mail: biuro@stw24.pl

Copyright © STW24.pl