W Stalowej Woli

Jest drugi kandydat do rady miasta

Jest drugi kandydat do rady miasta

Dwóch kandydatów powalczy o mandat radnego w wyborach uzupełniających do rady miejskiej w Stalowej Woli: Jerzy Augustyn, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe oraz Piotr Rut zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie z Prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym. Wybory zostaną przeprowadzone w okręgu nr 14 i odbędą się 18 marca.  

- Miło mi poinformować, że naszym kandydatem będzie przedstawiciel młodego pokolenia, znany działacz społeczny Piotr Rut – informuje prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Piotr Rut jest rodowitym stalowowolaninem. Od 32 lat jest związany ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej, w którym bardzo aktywnie działa. Angażuje się też w wiele działań społecznych, jest Prezesem Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy Miejskim Zakładzie Komunalnym w Stalowej Woli, działa w Jednostce Strzeleckiej Związku Strzeleckiego, a od czerwca 2017 r. jest Dowódcą Jednostki Strzeleckiej 2027. Angażuje się w organizację uroczystości patriotycznych w mieście, działa wolontarystycznie.

Jak sam mówi startuje z konkretnymi pomysłami na rzecz mieszkańców zamieszkałych przy ulicy Okulickiego. – W najbliższym czasie przedstawię konkretne propozycje inwestycji i inicjatyw, które usprawnią codzienne życie mieszkańców. Poparcie mojej kandydatury przez prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego jest gwarantem, że wspólnie zrealizujemy przedstawione mieszkańcom pomysły. Startując po raz pierwszy do samorządu chcę zaproponować nowe, odważne i świeże spojrzenie na sprawy osiedla i miasta. Wielu znajomych zachęcało mnie do startu twierdząc, że w stalowowolskim samorządzie są potrzebne świeże twarze, że potrzeba nowego spojrzenia na sprawy miasta. Wbrew niektórym opiniom to właśnie moje nowe, świeże, odważne spojrzenie i chęci działania w samorządzie uważam za wielki atut – podkreśla Piotr Rut.
Jak zapewnia prezydent Lucjusz Nadbereżny, kampania wyborcza tego kandydata będzie pozytywna i merytoryczna. – Od początku tej kadencji kierujemy się zasadą „zgoda buduje”. Tak samo w przypadku kandydatury Piotra Ruta mogę zapewnić mieszkańców, że nasza zgodna współpraca zapewnia budowę nowych miejsc parkingowych, rozwiązania problemów komunikacyjnych, spraw bezpieczeństwa i wielu innych inicjatyw, które przedstawimy mieszkańcom tego okręgu – mówi prezydent

Joanna Piechuta

Zobacz Komentarze (3)

Komentarze

 1. olokp

  8 lutego 2018 at 19:27

  Czy prawda jest Piotrze ,że 2 tygodnie przed ślubem zrezygnowałeś ze ślubu i wesela, ożenku z wybranka i zostałes starym kawalerem.

 2. olooooooo

  8 lutego 2018 at 19:29

  Co słychać o twojego przyjaciela Romana Jurczaka który ma wyrok za moletowanie małolatek, czy bawily Cie wspólne wyjazdy z Romanem i małolatkami?

 3. antoni

  9 lutego 2018 at 10:08

  Mam nadzieję,że zwycięstwo z komuchami z KOD to tylko formalność.Powodzenia panie Piotrze.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

jacek wszoła

Jacek Wszoła gościem specjalnym na III Balu Mistrzów Sportu

stw24.pl12 grudnia 2018
bo w babach

Bo w kobietach jest siła

stw24.pl12 grudnia 2018
as

“Gramy i Pomagamy” w Zbydniowie

stw24.pl12 grudnia 2018
ORSAY Connect w VIVO Stalowa Wola2

Pierwszy w Europie ORSAY Connect otwarty w VIVO! Stalowa Wola

stw24.pl12 grudnia 2018
asdf

Teatr i św. Mikołaj w Woli Rzeczyckiej

stw24.pl12 grudnia 2018
wifi4ue

Hotspoty WiFi niebawem w gminie Bojanów

stw24.pl12 grudnia 2018
prezenty ciemierzyńce (2)

Polski Mikołaj na Kresach

stw24.pl11 grudnia 2018
DSC_0059

Film o Pysznicy został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Zabytkomania

stw24.pl11 grudnia 2018
P3080349

Miejska Biblioteka Publiczna obchodziła 80. urodziny

stw24.pl11 grudnia 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl