Konefał liderem Senior Cup

7 zawodników wzięło udział w II turnieju Senior Cup w sezonie halowym 2016/2017, który został rozegrany w minioną niedzielę na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli. Zmierzyli się tenisiści z Gorzyc, Kraśnika, Jeżowego, Tarnobrzega i Stalowej Woli.

Bezkonkurencyjny okazał się Adam Konefał ze Stalowej Woli. W meczu finałowym zwyciężył z Mieczysławem Pęziołem 7-5, również z tego miasta. W półfinale zaś Konefał wygrał z Lesławem Saryszem z Tarnobrzega 6-0, a Pęzioł z Robertem Taborem z Jeżowego 6-4.

Adam Konefał dzięki niedzielnej wygranej, awansował na pozycję lidera klasyfikacji Senior Cup z 35 p.,  drugie miejsce zajmuje Mieczysław Pęzioł, który ma 25 p., a trzecie Alfred Micał z 20 p.
MKT/Joanna Piechuta

Na zdjęciu najlepsza czwórka turnieju: od lewej Lesław Sarysz, Adam Konefał, Robert Tabor i Mieczysław Pęzioł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>