Najlepsi tenisiści stalowowolskiego klubu nagrodzeni

Blisko 30 tenisistów wzięło udział  w „Świątecznym Turnieju Talentów” , który został rozegrany w ubiegłą sobotę na hali Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli. Były to rozgrywki dla zawodników stalowowolskiego klubu.

Przed rozpoczęciem turnieju najbardziej wyróżniający się w tym sezonie młodzi tenisiści otrzymali nagrody. Nagrodzeni zostali: Lena Takmadżan i Oliwia Sybicka za wybitne osiągnięcia; Wiktoria Bryniak Marcin Gancarczyk, Maciej Gawlak, Dawid Kiełb, Róża Kiełb, Karol Krawczyk, Przemysław Sioda, Miłosz Sroka za aktywne reprezentowanie klubu na arenie krajowej; Grzegorz Furman, Wiktor Kudelski i Jakub Zamorski za najlepszy wynik drużynowy.

Zawodnicy  zostali podzieleni na 4 kategorie: do lat 10, 12, 18 (zawodnicy z licencją PZT), i do 18 (zawodnicy bez licencji PZT).

W najmłodszej kategorii (do lat 10) bezkonkurencyjna okazała Oliwia Sybicka, która w finale wygrała z Dawidem Kiełbem 10-0. Trzecie miejsce zajęli Maciej Gancarczyk i Alex Karapetyan.

Zwycięzcą kategorii do lat 12 został Artur Kowal, wygrywając po zaciętym meczu finałowym z Różą Kiełb 10-8. Brązowy medal zdobyli Karol Krawczyk i Alex Iwasieczko.

Kategorię do lat 18 (zawodnicy z licencją) wygrał Grzegorz Furman. W finale pokonał Miłosza Srokę 6-4, 3-6, 10-7. Na najniższym stopniu podium stanęli Wiktor Kudelski i Marcin Gancarczyk.

W ostatniej kategorii pierwsze miejsce zdobył Łukasz Łuba, drugie jego brat – Mateusz, a na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Dulny.