Fotorelacje

Najlepsi uczniowie z miasta zostali nagrodzeni

Najlepsi uczniowie z miasta zostali nagrodzeni

52 uczniów ze szkół prowadzonych przez miasto otrzymało stypendia prezydenta  za osiągnięcia i sukcesy w nauce za ubiegły rok szkolny podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli.

- To wy dzisiaj jesteście najważniejsi na tej uroczystości, ale nie było by może was tutaj w tak licznym gronie, gdyby nie praca i współpraca nauczycieli i również waszych rodziców. To im dzisiaj należą się również ogromne brawa. Ten sukces jest wspólny – mówiła do stypendystów Halina Wołos, naczelnik wydziału edukacji i zdrowia w urzędzie miasta w Stalowej Woli. Zaznaczała, że są to najlepsi z najlepszych uczniów ze stalowowolskich szkół, którzy w tym roku otrzymali najwyższe wyniki.

Uroczystość ta była również okazją do przyznania Nagród Prezydenta Miasta Stalowej Woli, a otrzymało ją 23 nauczycieli ze szkół i przedszkoli miejskich. Ponadto pedagodzy otrzymali także Medale za Długoletnią Służbę oraz Nagrody Ministra Edukacji Narodowej i Nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Nagrodzeni nauczyciele:

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę

Ewa Jaskólska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów

Medal Komisji Edukacji Narodowej

Urban Piotr – nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 2

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej

1. Barbara Wilczyńska – nauczyciel biologii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Energetyków
2. Katarzyna Pisera – nauczyciel muzyki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów

Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty

1. Ewa Wąsik – nauczyciel języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte
2. Dorota Kornek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków

Nagroda Prezydenta Miasta Stalowej Woli

Małgorzata Rzucidło – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 1
Krystyna Wazio – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 3
Wioletta Baster – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 6
Danuta Kowalska – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 11
Maria Kupiec – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 15
Irena Kruk – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 18 im. Marii Montessori
Monika Szczytyńska – nauczyciel języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego
Agnieszka Pawlina – nauczyciel matematyki w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2
Ewa Wąsik – nauczyciel języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte
Marta Małek – nauczyciel języka angielskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Eugeniusz Kwiatkowskiego
Agnieszka Czernecka – nauczyciel historii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Energetyków
Renata Maziarz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej z Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika
Elżbieta Korytkowska – nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej Szkole podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego
Katarzyna Sądej – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów
Leszek Brzeziński – nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
Agnieszka Maślach – nauczyciel geografii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
Joanna Siewielec – nauczyciel języka polskiego w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida
Małgorzata Olejarczyk – nauczyciel języka niemieckiego w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida
Marek Kopera – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
Małgorzata Kalinka – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacław Górskiego
Wanda Gajewska – dyrektor Przedszkola nr 3
Marzena Cetnarska – dyrektor Przedszkola nr 10 im. Marii Kownackiej
Danuta Szular – dyrektor Przedszkola nr 7 im. Marii Konopnickiej

Uczniowie szkół podstawowych, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2016/2017:

Zajchowski Jakub – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego – finalista wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Gajda Filip – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki, finalista wojewódzkiego konkursu z przyrody
Jarzyńska Justyna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – laureatka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Popek Julia – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte- laureatka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Sądej Eryk – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – laureat wojewódzkiego konkursu z przyrody
Szabat Katarzyna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Tabor Agata – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – laureatka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Wach Aleksandra – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Rogala Izabela – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków – laureatka wojewódzkiego konkursu z matematyki
Śledzińska Hanna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego, finalistka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Szcześniak Aleksandra – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Paleń Klaudia – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego – laureatka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Denda Remigiusz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z przyrody
Laba Karolina – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalistka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Wołek Paweł – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z historii, finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki;
Dzik Marcel – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z przyrody
Sagan Natalia – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalistka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Sychta Norbert – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki
Lech Marcel – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z historii
Buksiński Jan – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z przyrody
Turek Mateusz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z historii
Kiszka Olaf – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Bułacz Daniel – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Kopyto Mateusz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II – finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki
Fus Katarzyna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego

Gimnazjaliści, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2016/2017:

1. Pawłowski Michał – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II – finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
2. Ignarska Weronika – absolwentka Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II – I miejsce w VII Konkursie Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem ”Podatki w rachunkowości” – Stalowa Wola (konkurs uznany przez Kuratora za wojewódzki)
3. Dębicka Gabriela – absolwentka Gimnazjum nr 4 – finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego
4. Misztal Marcelina – uczennica Gimnazjum nr 4 – finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego
5. Pityńska Aleksandra – absolwentka Gimnazjum nr 4 – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka francuskiego, finalistka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
6. Karkoszka Paulina – absolwentka Gimnazjum nr 5 – laureatka wojewódzkiego konkursu biologicznego, finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego, finalistka wojewódzkiego konkursu geograficznego
7. Kot Bartłomiej – absolwent Gimnazjum nr 5 – laureat wojewódzkiego konkursu geograficznego, finalista wojewódzkiego konkursu chemicznego
8. Kaczor Zuzanna – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalista wojewódzkiego konkursu fizycznego
9. Takmadżan Lena – uczennica Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego
10. Zbyrad Katarzyna – uczennica Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego
11. Pawłowska Karolina – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu geograficznego
12. Rusin Martyna – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu biologicznego
13. Stawicka Alicja – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu języka angielskiego
14. Źródłowski Kamil – absolwent Gimnazjum nr 5 – finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego
15. Zychowicz Natalia – uczennica Gimnazjum nr 6 – finalistka wojewódzkiego konkursu języka angielskiego,
16. Kornek Filip – absolwent Gimnazjum nr 7 – finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego finalista wojewódzkiego konkursu wiedzy o społeczeństwie
17. Stec Piotr – absolwent Gimnazjum nr 7 – finalista wojewódzkiego konkursu wiedzy
o społeczeństwie
18. Cichoń Amelia – uczennica Gimnazjum nr 7 – finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Uczniowie i absolwenci Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2016/2017:

3. Grzywacz Magdalena – absolwentka SLO, laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
4. Kozik Kacper – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej
5. Krawczyk Wojciech – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia XLVII Olimpiady Literatury
i Języka Polskiego, udział w finale super konkursu łamigłówek i zagadek informatycznych
6. Kusiński Paweł – absolwent SLO, laureat Ogólnopolskiej olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
7. Maziarz Szymon – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej
8. Rychlak Mateusz – uczeń SLO, udział w zawodach okręgowych olimpiady tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”
9. Spieczny Paweł – uczeń SLO, udział w zawodach okręgowych olimpiady tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego
10. Sznajder Michał – uczeń SLO, laureat X Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
11. Zięba Marcin – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej, udział w XL finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

glowne

Pracownik socjalny – ten zawód wymaga empatii

stw24.pl21 listopada 2017
paweł Gardy

Nie ma mocnego na Gardego?

stw24.pl13 listopada 2017
glowne

Strażacy mają nowoczesne stanowisko kierowania

stw24.pl6 listopada 2017
grafika-sygnal-alarmowy-maszt-770x400

TROCHĘ SMUTNY JUBILEUSZ

stw24.pl15 października 2017
IMG_3658

Oni ukwiecają Stalową Wolę

stw24.pl2 października 2017
glowne

Stalowa pszczoła przyciąga coraz więcej pszczelarzy

stw24.pl22 września 2017
glowne

Innowator COP wręczony

stw24.pl10 września 2017
glowne

Modlili się za budowniczych Stalowej Woli

stw24.pl10 września 2017
IMG_2386_1

Miasteczko industrialne nie tylko dla najmłodszych

stw24.pl10 września 2017

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl