Fotorelacje

Najlepsi uczniowie z miasta zostali nagrodzeni

Najlepsi uczniowie z miasta zostali nagrodzeni

52 uczniów ze szkół prowadzonych przez miasto otrzymało stypendia prezydenta  za osiągnięcia i sukcesy w nauce za ubiegły rok szkolny podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli.

- To wy dzisiaj jesteście najważniejsi na tej uroczystości, ale nie było by może was tutaj w tak licznym gronie, gdyby nie praca i współpraca nauczycieli i również waszych rodziców. To im dzisiaj należą się również ogromne brawa. Ten sukces jest wspólny – mówiła do stypendystów Halina Wołos, naczelnik wydziału edukacji i zdrowia w urzędzie miasta w Stalowej Woli. Zaznaczała, że są to najlepsi z najlepszych uczniów ze stalowowolskich szkół, którzy w tym roku otrzymali najwyższe wyniki.

Uroczystość ta była również okazją do przyznania Nagród Prezydenta Miasta Stalowej Woli, a otrzymało ją 23 nauczycieli ze szkół i przedszkoli miejskich. Ponadto pedagodzy otrzymali także Medale za Długoletnią Służbę oraz Nagrody Ministra Edukacji Narodowej i Nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Nagrodzeni nauczyciele:

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę

Ewa Jaskólska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów

Medal Komisji Edukacji Narodowej

Urban Piotr – nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 2

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej

1. Barbara Wilczyńska – nauczyciel biologii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Energetyków
2. Katarzyna Pisera – nauczyciel muzyki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów

Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty

1. Ewa Wąsik – nauczyciel języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte
2. Dorota Kornek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków

Nagroda Prezydenta Miasta Stalowej Woli

Małgorzata Rzucidło – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 1
Krystyna Wazio – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 3
Wioletta Baster – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 6
Danuta Kowalska – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 11
Maria Kupiec – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 15
Irena Kruk – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 18 im. Marii Montessori
Monika Szczytyńska – nauczyciel języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego
Agnieszka Pawlina – nauczyciel matematyki w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2
Ewa Wąsik – nauczyciel języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte
Marta Małek – nauczyciel języka angielskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Eugeniusz Kwiatkowskiego
Agnieszka Czernecka – nauczyciel historii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Energetyków
Renata Maziarz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej z Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika
Elżbieta Korytkowska – nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej Szkole podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego
Katarzyna Sądej – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów
Leszek Brzeziński – nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
Agnieszka Maślach – nauczyciel geografii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
Joanna Siewielec – nauczyciel języka polskiego w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida
Małgorzata Olejarczyk – nauczyciel języka niemieckiego w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida
Marek Kopera – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
Małgorzata Kalinka – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacław Górskiego
Wanda Gajewska – dyrektor Przedszkola nr 3
Marzena Cetnarska – dyrektor Przedszkola nr 10 im. Marii Kownackiej
Danuta Szular – dyrektor Przedszkola nr 7 im. Marii Konopnickiej

Uczniowie szkół podstawowych, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2016/2017:

Zajchowski Jakub – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego – finalista wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Gajda Filip – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki, finalista wojewódzkiego konkursu z przyrody
Jarzyńska Justyna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – laureatka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Popek Julia – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte- laureatka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Sądej Eryk – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – laureat wojewódzkiego konkursu z przyrody
Szabat Katarzyna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Tabor Agata – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – laureatka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Wach Aleksandra – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Rogala Izabela – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków – laureatka wojewódzkiego konkursu z matematyki
Śledzińska Hanna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego, finalistka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Szcześniak Aleksandra – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego
Paleń Klaudia – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego – laureatka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Denda Remigiusz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z przyrody
Laba Karolina – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalistka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Wołek Paweł – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z historii, finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki;
Dzik Marcel – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z przyrody
Sagan Natalia – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalistka wojewódzkiego konkursu z przyrody
Sychta Norbert – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki
Lech Marcel – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z historii
Buksiński Jan – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z przyrody
Turek Mateusz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z historii
Kiszka Olaf – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – laureat wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Bułacz Daniel – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów – finalista wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
Kopyto Mateusz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II – finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki
Fus Katarzyna – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego

Gimnazjaliści, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2016/2017:

1. Pawłowski Michał – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II – finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
2. Ignarska Weronika – absolwentka Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II – I miejsce w VII Konkursie Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem ”Podatki w rachunkowości” – Stalowa Wola (konkurs uznany przez Kuratora za wojewódzki)
3. Dębicka Gabriela – absolwentka Gimnazjum nr 4 – finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego
4. Misztal Marcelina – uczennica Gimnazjum nr 4 – finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego
5. Pityńska Aleksandra – absolwentka Gimnazjum nr 4 – finalistka wojewódzkiego konkursu z języka francuskiego, finalistka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego
6. Karkoszka Paulina – absolwentka Gimnazjum nr 5 – laureatka wojewódzkiego konkursu biologicznego, finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego, finalistka wojewódzkiego konkursu geograficznego
7. Kot Bartłomiej – absolwent Gimnazjum nr 5 – laureat wojewódzkiego konkursu geograficznego, finalista wojewódzkiego konkursu chemicznego
8. Kaczor Zuzanna – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalista wojewódzkiego konkursu fizycznego
9. Takmadżan Lena – uczennica Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego
10. Zbyrad Katarzyna – uczennica Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego
11. Pawłowska Karolina – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu geograficznego
12. Rusin Martyna – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu biologicznego
13. Stawicka Alicja – absolwentka Gimnazjum nr 5 – finalistka wojewódzkiego konkursu języka angielskiego
14. Źródłowski Kamil – absolwent Gimnazjum nr 5 – finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego
15. Zychowicz Natalia – uczennica Gimnazjum nr 6 – finalistka wojewódzkiego konkursu języka angielskiego,
16. Kornek Filip – absolwent Gimnazjum nr 7 – finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego finalista wojewódzkiego konkursu wiedzy o społeczeństwie
17. Stec Piotr – absolwent Gimnazjum nr 7 – finalista wojewódzkiego konkursu wiedzy
o społeczeństwie
18. Cichoń Amelia – uczennica Gimnazjum nr 7 – finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Uczniowie i absolwenci Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2016/2017:

3. Grzywacz Magdalena – absolwentka SLO, laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
4. Kozik Kacper – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej
5. Krawczyk Wojciech – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia XLVII Olimpiady Literatury
i Języka Polskiego, udział w finale super konkursu łamigłówek i zagadek informatycznych
6. Kusiński Paweł – absolwent SLO, laureat Ogólnopolskiej olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
7. Maziarz Szymon – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej
8. Rychlak Mateusz – uczeń SLO, udział w zawodach okręgowych olimpiady tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”
9. Spieczny Paweł – uczeń SLO, udział w zawodach okręgowych olimpiady tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego
10. Sznajder Michał – uczeń SLO, laureat X Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
11. Zięba Marcin – uczeń SLO, udział w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej, udział w XL finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

IMG_3133 (Kopiowanie)

Policjanci obchodzili swoje święto

stw24.pl12 lipca 2018
glowne

Ta szkoła powstawała razem z miastem. PSP 1 ma 80 lat

stw24.pl8 czerwca 2018
IMG_0241 (Kopiowanie)

Chichot Klio na Gżegżółkach – treść dyktanda

stw24.pl3 maja 2018
IMG_6585 (Kopiowanie)

Wolontariat to służba dla drugiego człowieka

stw24.pl7 grudnia 2017
glowne

Pracownik socjalny – ten zawód wymaga empatii

stw24.pl21 listopada 2017
paweł Gardy

Nie ma mocnego na Gardego?

stw24.pl13 listopada 2017
glowne

Strażacy mają nowoczesne stanowisko kierowania

stw24.pl6 listopada 2017
grafika-sygnal-alarmowy-maszt-770x400

TROCHĘ SMUTNY JUBILEUSZ

stw24.pl15 października 2017
IMG_3658

Oni ukwiecają Stalową Wolę

stw24.pl2 października 2017

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl