W Stalowej Woli

NIE DOKOŃCZYLI, OTWORZYLI I ZAMKNĘLI

NIE DOKOŃCZYLI, OTWORZYLI I ZAMKNĘLI

Niby kampanii wyborczej w Stalowej Woli nie widać, ale ona na prawdę aż się gotuje. Na genialny sposób jej prowadzenia wpadły pisowskie władze miasta. Geniusz polega na tym, że wykorzystuje kompletną głupotę innych. Sposób jest właśnie genialnie prosty.
Oto recepta; bierze się jakąś niedokończoną inwestycję, ogłasza wielkie otwarcie, funduje kiełbasę i popcorn i ogłasza, że pisowska władza dba o mieszkańców i rozwija miasto. Z tych, którzy w to uwierzą nikt nie zapyta, a kto za to wszystko płaci? Gdyby to wiedzieli zakrztusiliby się tą kiełbasą i pluli popcornem, ponieważ to z ich pieniędzy to wszystko! Nie wykluczone, że również i na to wzięto kredyt, który zgadnijcie kto będzie spłacał.
Jakby tego było mało pisowskie władze wprowadziły nową tradycję, którą można nazwać “huczne otwarcie przed ukończeniem”. Żeby wykazać się publiczności i zyskać głosy otwierają kolejne zabawki przed ich ukończeniem. Błonia otworzono przed ukończeniem wszystkich prac i wygląda na to, że zanim zostaną ukończone wszystko zdąży zarosnąć zielskiem. Park wodny otworzono przed zakończeniem i spieszono się tak, że zapomniano o tym, że jakieś urządzenia nie mają atestów dopuszczających do użytku. Przed paroma dniami otworzono – uwaga – pierwszy etap parku linowego. Strach pomyśleć co się będzie działo jak zostaną ukończone kolejne etapy. Może z tym być jednak kłopot, bo w sobotę park linowy otwarto, a w poniedziałek już go zamknięto, podobno z powodu silnego wiatru.
Prezydent Nadbereżny powinien ogłosić z tryumfem, jak ma to w zwyczaju, że w Stalowej z sukcesem wprowadził nową metodę gospodarowania polegającą na tym, że na kredyt buduje się coś, co powoduje tylko koszty, zanim się to skończy, to się to z hukiem otwiera i trzeba to szybko zamknąć. To na prawdę fenomenalne jak cieszą się z tego ludzie, którzy  uważają, że mają to za darmo.  Możemy sobie tylko wyobrazić jaką “bekę” z tych ludzi mają w lokalnym PiS. No rzeczywiście jest się z czego pośmiać. Czy będzie za te wesołe zabawy z czego zapłacić?
pl-2
Marcin Swobodny 

Zobacz Komentarze (12)

Komentarze

 1. Mariusz

  24 września 2018 at 17:44

  Portal tego typu powinien być bezstronny… A tu na odwrót… Pomimo mojej bez partyjnosci uważam że przesadzacie.

  • Sprawiedliwy

   24 września 2018 at 19:16

   Mariusz
   A dwa pozostałe portale to tylko chwała i to jest w porządku ?
   Bardzo dobrze ze jest stw24 to mieszkańcy mogą się dowiedzieć o propagandzie sukcesu głoszonej przez PIS w Stalowej Woli.
   Ludzie powinni dowiedzieć się prawdy dlatego zapraszam poczytać na Facebooku co pisze stowarzyszenie Nasze Miasto, Rozliczamy prezydenta Lucjusza Nadbereznego i radny Daniel Hausner.

   • Ubaw

    24 września 2018 at 21:55

    Uczulam na sprawdzenie wydatkow poniesionych z tytulu reklamy na portalach s…net i s…miasto.pl Tam poszla gruba kasa. Nie dajcie sie zwiesc cwaniaczkowi Nadbereznemu, ktory za pomoca innego cwaniaczka patrzy jak nie ujawnic marnotrastwa srodkow publicznych w obliczu prawa. Spoleczenstwo ma prawo i instrumenty ku temu, aby dowiedziec sie ile ten nieudacznik utopil publicznych pieniedzy w swoja kampanie na miejskich stronach.

  • Andrzej

   25 września 2018 at 07:12

   A co w tym artykule jest stronnicze? W związku z czym jest przesadzone? Lucek z kolesiami bawi się na nasz koszt. Ludzie powinni wiedzieć o zadłużeniu blisko 200 milionów i kolejnych kredytach planowanych na przyszły rok, 24 miliony.

 2. opo

  24 września 2018 at 21:13

  Lucjusz ze Staszkiem dali dupy otwarli na jeden dzień i dali kiełbase wyborcza za nasze pieniadze

 3. ech

  24 września 2018 at 21:22

  Park wodny niby ukończony, ale na otwarciu wywalił się grzybek i na wszelki wypdake pelikana też zabrali. Nie wspomnę o maszcie. Tak to jest jak za budowę biorą się dzieciaki, co nigdy nigdzie nie pracowali, a piastowali stanowisko, bo w partii byli. Co nie mają wykształcenia, bo kul to żadna uczelnia. Lucek powinien dostać klocki duplo i rozkmniniać dlaczego mu ta wieża cały czas się wali. Wierzę, że w końcu zakumałby o co w tym wszystkim chodzi…

 4. AAAaa

  25 września 2018 at 10:21

  Toć w jedynej słusznej partii pełno FachoFców od wszystkiego. Mierny, bierny ale wierny to jest najważniejsze.

 5. vinegre

  25 września 2018 at 23:56

  Do tych błyskotliwych sukcesów dorzućmy maszt patriotyczny wybudowany pod osłona nocy jako ewidentna samowola budowlana(znaczący udział w tuszowaniu sprawy albo zamiataniu pod dywan miał PINB oraz… policja stalowowolska!). Maszt pierwszy podmuch wiatru zwalił na ziemię i ślad po łopocie flagi przepadł. Inne teraz wartości są w zainteresowaniu, im bliżej wyborów tym więcej kiełbasy mogą dostać niektórzy mieszkańcy. Szkoda, że nie mają świadomości, że hojny szafarz poczęstunek finansuje z ich pieniędzy.

 6. Wert

  26 września 2018 at 15:04

  Stalowa to pikuś. Na śląsku otwarto już uroczyście elektrociepłownie za 870 mln zł. Co prawda budowa w fazie końcowej ale jeszcze trwa. Zaproszono zaprzyjaźnione media i poszło w świat że robota skończona. Nie ma tu znaczenia jaka to partia. Kazdy zrobi to samo dla zdobycia punktów!

 7. Młody

  27 września 2018 at 16:38

  He he mochery po linach nad Sanem skakać nie będą ale jak im przyjdzie spłacać zaciągnięte na to długi w czynszach to im wara opadnie

 8. geniusz

  28 września 2018 at 14:42

  Dla wątpiących w porażkę Nadbereżnego w tej kadencji wpływa negatywnie wynik finansowy MZK za 2017 rok. To jest katastrofa do czego lekkoduch mógł doprowadzić dochodową spółkę komunalną w niespełna jedną kadencję. Czy stanie przed prokuratorem za działanie na szkodę spółki, czy tak samo będzie cicho jak z samowolą budowlaną masztu w centrum miasta?

 9. Aga

  6 października 2018 at 23:08

  Zenajace… Prezydentem Stalowej Woli powinien byc ktos bezpartyjny a nie kacyk partyjny bo taki zawsze bedzie marnotrawil nasze pieniadze. Czym Nadberezny rozni sie od komuchow z lat 80tych?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wpadnie do nas kolorowy peleton

stw24.pl22 maja 2019
jeżówka

San na razie niegroźny

stw24.pl22 maja 2019
img_1472

W Antoniowie wybudują bibliotekę

stw24.pl22 maja 2019
antyzydy

To nie antysemityzm, tylko troska o Polskę

stw24.pl22 maja 2019
butryn renata

Bruksela a może Wiejska?

stw24.pl21 maja 2019
IMG_20190518_092751

Tęskni mi się za kudłatymi spacerami – wywiad z Aleksandrą Grzelą

stw24.pl21 maja 2019
IMG_9707

Zbigniew Ziobro o polityce na KUL

stw24.pl21 maja 2019
bmk_plakat_informacyjny_2019_b

Weź udział w kulturalnym projekcie

stw24.pl21 maja 2019
IMG_9797

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji S74

stw24.pl21 maja 2019

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 570 224 700
e-mail: biuro@stw24.pl

Copyright © STW24.pl