Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Małgorzata
: Polska, Stalowa Wola
: PLN 0.00
Więcej informacji
Cursor S.A. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

merchandiser - osoba do układania towaru
miejsce pracy: Tesco , ul. Przemysłowa 9B, Stalowa Wola
nr ref.: merch_stalowa_wola/0816

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów Klienta
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych
- pilnowanie zapasów, terminów przydatności produktów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziane osoby uczące się

Oferta:
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- 80 godzin w miesiącu
- praca w poniedziałki, piątki (godz. 6:00-14:00) i środy (22:00-6:00)
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres: merch@cursor.pl wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym – merch_stalowa_wola/0816 – w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl