Pokaż ogłoszenia


Informacje kontaktowe
Kontakt Wiśniowski
: PLN 0.00
Więcej informacji
Brodzik BTL-M/SPACE, kabiny: PII/ALTIIa i PT/ALTIIa oraz wanna trapezowa WTL(P)/FREE otrzymały rekomendacje jury konkursu Dobry Wzór 2017 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to pierwsza w Polsce, przyznawana od 24 lat nagroda za design.
Konkurs Dobry Wzór to niezależny monitoring wzorniczy rynku. Są do niego zapraszani zarówno producenci, dystrybutorzy, usługodawcy jak i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Prawo do posługiwania się tytułem „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2017” zyskały, aż cztery produkty marki SANPLAST. Doceniona przez ekspertów została nowa wanna trapezowa serii Free Line- WTL(P)/FREE. Jest to doskonała propozycja dla wielbicieli kąpieli i nowoczesnych wnętrz. Posiada ona więcej przestrzeni kąpielowej niż klasyczne kształty wanien, dlatego zapewni optymalne warunki kąpieli. Wybór jury konkursu padł także na najnowszą propozycją pośród brodzików wykonanych z odlewu mineralnego czyli na brodziki trapezowe. Ich kształt oszczędza miejsce w łazience. Jest nie tylko wyjątkowy ale i bardzo nowoczesny. Idealnym dopełnieniem tych brodzików jest trapezowy parawan PT/ALTIIa dostępny w serii Altus- kolejny produkt rekomendowany do konkursu. Jest to najbardziej rewolucyjne rozwiązanie pośród wszystkich konstrukcji typu Walk-In marki SANPLAST. Trapezowy brodzik z parawanem oszczędza miejsce w łazience i jest nie tylko wyjątkowy ale i bardzo nowoczesny. Połączenie tych dwóch produktów to doskonałe miejsce prysznicowe dla każdego użytkownika czystej przyjemności. Wśród nominowanych znalazła się kolejna konstrukcja Walk-In- PII/ALTIIa.

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl