Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Grzegorz
: Polska, Mielec
Visit Website
: PLN 4,000.00
Więcej informacji
Do naszego Zespołu Sprzedaży Energii Elektrycznej i Gazu poszukujemy Przedstawicieli Handlowych z doświadczeniem i bez doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej D2D z dedykowaną ścieżką rozwoju.

Przedstawiciel Handlowy/Lider Zespołu D2D
Stalowa Wola i okolice (lub inne miasto powiatowe)

Zakres zadań:
• sprzedaż/zawieranie umów na prąd i gaz z klientem indywidualnym i przekazywanie ich do działu umów
• utrzymywanie stałych relacji z klientami
• możliwość zarządzania małą grupą terenowych Przedstawicieli Handlowych - monitorowanie pracy
• wyjazdy służbowe
• zapewnienie realizacji zadań i planu sprzedaży Zespołu

Oczekiwania:
• doświadczenie lub brak doświadczenia w sprzedaży D2D w zależności od stanowiska
• chęć poznania branży energetycznej
• komunikatywność
• ambicja i determinacja
• otwartość na pracę w terenie

Oferujemy:
• pracę w firmie o zasięgu ogólnopolskim posiadającą sukcesu w sprzedaży od 2011 roku
• ciekawe wyzwania i brak rutyny
• możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych, kompleksowe wdrożenie i stałe wsparcie
w realizacji zadań
• realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia
• wysoka prowizja (średnia za umowę 362 zł, średnia miesięczna to 4000 zł „na rękę”) - uwzględniająca kontakty telefoniczne, korzystanie z Internetu, dedykowany samochody dla całej grupy sprzedażowej po wykonywaniu planów sprzedażowych
• umowa zlecenie lub umowa agencyjna (dowolność wyboru)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, w tytule wpisując "CV PH Stalowa Wola", na adres: biuro@pgenergia.pl

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl