Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Joanna
: 158149181
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 0.00
Więcej informacji
LedLIVE® to firma zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem ekranów reklamowych LED. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: handlowiec.
Obowiązki: realizacja zamówień, przygotowywanie wycen, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, pozyskiwanie nowych klientów.
Oczekujemy: wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne, doświadczenie na stanowisku handlowca mile widziane, biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, kreatywność i dynamizm w działaniu.
Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju, możliwość poznawania nowoczesnych technologii, pracę z zespołem specjalistów, pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz stanowiskiem, na które składana jest aplikacja na adres e-mail: sekretariat@ledlive.pl

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl