Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Izabela
: 605735492
: Polska, Stalowa Wola
: PLN 0.00
Więcej informacji
- Szukasz stabilnego zatrudnienia u rzetelnego pracodawcy?
- Zależy Ci na wysokich zarobkach?
- Jesteś osobą, która chce się rozwijać?

ZAKRES ZADAŃ:
- kontakt ze stałymi Klientami;
- przedłużanie umów;
- personalizacja oferty zgodnie z preferencjami Klientów;
- inicjowanie i aktywne kształtowanie pozytywnych relacji z Klientami;
- realizacja wyznaczanych celów projektowych.

ZAPEWNIAMY:
- konkurencyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + bogaty system motywacyjny + premie za realizację zadań);
- pakiet certyfikowanych szkoleń, za który otrzymasz od nas wynagrodzenie - szanujemy Twój czas!;
- dofinansowanie do Kart MultiSport;
- terminowe wynagrodzenie;
- wsparcie merytoryczne Trenera na każdym etapie współpracy;
- realne możliwości rozwoju w postaci awansów strukturalnych;
- możliwość elastycznego ustalania godzin współpracy;
- pracę w gronie kreatywnych i ambitnych ludzi :-);
- nie wymagamy doświadczenia - Nasi Trenerzy nauczą Cię wszystkiego od podstaw!;
- po trzech miesiącach okresu próbnego możliwość UMOWY O PRACĘ!!!

Prosimy o załączenie klauzuli:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pana/i dane również w przyszłyc

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl