Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Izabela
: 158150212
: Polska, Stalowa Wola
: PLN 0.00
Więcej informacji
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chcą rozpocząć karierę jako:
SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH I NIERUCHOMOŚCI

Karierę w ubezpieczeniach wybierają ludzie z pasją, którzy lubią wyzwania i cenią sobie niezależność oraz swobodę działania.

• Jesteś otwarta/y i umiesz budować długotrwałe relacje z ludźmi?
• Doceniasz komfortowy czas pracy?
• Liczy się dla Ciebie przejrzysty system wynagrodzeń? Chcesz mieć wpływ na wysokość swoich zarobków?
Dołącz do Nas!

Zakres obowiązków:
Swoją karierę rozpoczniesz od dedykowanych szkoleń, które dokładnie przygotują Cię do pracy w naszym zespole. Poznasz portfolio produktowe oraz wewnętrzne systemy obsługi klienta. Możesz mieć pewność, że nie rzucimy Cię na głęboką wodę bez przygotowania. Doświadczeni trenerzy sprawią, że w ciągu okresu szkolenia będziesz w 100% gotowy do odnoszenia sukcesów w codziennych zadaniach, a dzięki temu uzyskasz LICENCJĘ AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO KNF.

Będziesz odpowiedzialny/a za kontakt z Klientami zainteresowanymi aktualnymi składkami, kalkulacją ubezpieczeń komunikacyjnych i nieruchomości, całościową obsługę klienta i zawieranie polis.

Kluczowe kompetencje:
Poszukujemy ludzi ze świetnymi predyspozycjami interpersonalnymi. Oczekujemy wykształcenia min. średniego, umiejętności pracy z komputerem i komunikatywności.

U nas możesz liczyć na pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze wraz z przestrzenią do relaksu oraz świetny program warsztatowy, który stale podnosi Twoje kompetencje zawodowe.
Poza tym oferujemy wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny, a dodatkowo liczne benefity.

Aplikacje prosimy kierować z dopiskiem AV: praca.stalowa@armatis-lc.com

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl