Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Thoni Alutec
: 15 8149 816
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 0.00
Więcej informacji
Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów
produkujących odlewy ze stopów aluminium.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konserwator Suwnic

Opis stanowiska pracy:
- konserwacja suwnic znajdujących się na terenie zakładu,
- serwisowanie urządzeń zgodnie z określonymi normami,
- usuwanie awarii w pracy dźwigów,
- współpraca z Dozorem Technicznym,
- dbanie o dokumentację techniczną,

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia średniego technicznego (preferowane kierunki: technik elektryk, elektromechanik lub elektronik),
- znajomości przemysłowych instalacji elektrycznych i urządzeń dźwignicowych,
- umiejętności diagnozowania awarii,
- praktycznej znajomości naprawy urządzeń elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych,
- dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi UTB ( suwnic, żurawi, wózków widłowych i innych)

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
- pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku,
- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną,
- możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 570 224 700
e-mail: biuro@stw24.pl