Oliwia Sybicka, Krzysztof Momot i Paweł Kolano zwycięzcami plebiscytu sportowego stw24.pl

9 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa Plebiscytów sportowych portali stw24.pl, rni24.eu, rta24.eu oraz tsa24.com ze specjalnym udziałem Anity Włodarczyk, Władysława Kozakiewicza i Jacka Wszoły.

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobył Beniamin Zarzeczny (320 głosów). Na drugim uplasował się Arsen Naskyan (559 głosów). Zwyciężyła Oliwia Sybicka z ilością 776 głosów.

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 320 głosów zdobył Bogdan Pamuła. Drugie miejsce należy do Pawła Kunysza (789 głosów). Zwyciężył z ilością 1113 głosów Krzysztof Momot.

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobyła Małgorzata Cetnarska z ilością 478 głosów. Drugi był Marcin Bandyga (780 głosów), a zwyciężył Paweł Kolano zdobywając 798 głosów.

Galę poprowadzili Agata Linek i Janusz Łopuch.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>