W Stalowej Woli

Oświadczenie Bartosza Kopyto

Oświadczenie Bartosza Kopyto

Po artykule pt. „Bartosz K., były rzecznik HSW z prokuratorskim zarzutem”, który ukazał się wczoraj, otrzymaliśmy oświadczenie od Bartosza Kopyto. Były rzecznik Huty Stalowa Wola odniósł się do postępowania prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Tarnobrzegu.

- To skandaliczna hucpa i intryga nowego zarządu HSW. Złożyli na mnie doniesienie do prokuratury i wytoczyli armaty. Nigdy nie popełniłem zarzucanego mi czynu. Nowy zarząd dokonał doniesienia na podstawie moich prywatnych smsów, w których nie godzę się na ich postępowanie. W pożegnalnym smsie do kolegi dyrektora Zająca napisałem, że nadal go widzę jako przyszłego prezesa HSW. Ktoś uznał, że to oferta korupcyjna. Równie wielkiej bzdury w życiu nie widziałem. Hucpa z prokuraturą ma służyć odwróceniu uwagi od mojego procesu przeciw zarządowi HSW w związku z trybem rozwiązania ze mną umowy o pracę – mówi Bartosz Kopyto.

Zgadza się również na publikację danych i wizerunku.

- Proszę o pełne publikowanie imienia i nazwiska, ani nie zasłanianie części twarzy. Nie chcę, by jakaś intryga osób z niską świadomością prawną rzutowała na wizerunek osób zajmujących ważne stanowiska w państwie i mieście. Staję przeciw zarządowi HSW z otwartą przyłbicą i tak też będziemy wyjaśniali wszystkie sprawy między nami.

Grzegorz Poniedzielski

Zobacz Komentarze (2)

Komentarze

  1. video

    20 września 2017 at 15:48

    Jestem po pana stronie panie Bartoszu. Nowy zarząd hsw to typowi karierowicze, spadochroniarze warszawscy, ludzi lubiący wozić się na cudzych plecach. Mam tu na myśli ich buńczuczne wypowiedzi na temat swoich poprzedników, w sumie nie licujące z zajmowanymi godnościami . Panowie z zarządu to od p.p. Trofiniaka i Rusinka mogliby się dużo więcej nauczyć niż umieją. Ich zachowanie przypomina stare porzekadło, że byle jakiej tanecznicy może przeszkadzać rąbek spódnicy! Głowa do góry a językiem sportowym mogę zachęcić, ostro na przeciwnika i mecz wygrany! Trzymam za pana kciuki!

  2. yogi

    25 września 2017 at 18:53

    Popieram Pana Bartosza. Po serii propagandowych wystąpień “prezesa” HSW widzę, że moje pierwsze skojarzenie, że to klasyczny przykład “misiewicza” zyskał pełne potwierdzenie. Cały ten desant do HSW to funkcjonariusze PiS o ksywce: BMW – bierny, mierny, ale wierny. Zero kompetencji, zero doświadczenia w branży, za to gęby pełne frazesów i plucie na poprzedników (przy okazji też w swoje(?) gniazdo). Biedna Huta – ludzie trzymajcie się! Bo związków zawodowych “Solidarność” też nie macie – są funkcjonariusze pisowskiego reżimu – uzurpatorzy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

5548888

Dziadkowie nasi kochani – koncert

stw24.pl18 stycznia 2019
img_20190116_181106,nXaKrKmimmiWrsCYZZk

“BIAŁE SZALEŃSTWO 2019 “

stw24.pl18 stycznia 2019
policja

Odnaleźli zaginionego mężczyznę

stw24.pl18 stycznia 2019
hjgj

Spotkanie opłatkowe w Środowiskowym Domu Pomocy w Radomyślu nad Sanem

stw24.pl17 stycznia 2019
hjfgjf

Muzyczny Parnas – XIV Forum Pianistyczne – koncert galowy

stw24.pl17 stycznia 2019
IMG_6568

Ewakuacja budynków KUL. Powodem informacja o bombie

stw24.pl16 stycznia 2019
16

Hej kolęda, kolęda… na Hutniku

stw24.pl16 stycznia 2019
trhydh

Przeniesiony Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

stw24.pl16 stycznia 2019
IMG_6488

Tragiczny wypadek w Trześni

stw24.pl15 stycznia 2019

Kontakt

Redakcja
tel. 570 224 700
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Copyright © STW24.pl