W Stalowej Woli

Oświadczenie Bartosza Kopyto

Oświadczenie Bartosza Kopyto

Po artykule pt. „Bartosz K., były rzecznik HSW z prokuratorskim zarzutem”, który ukazał się wczoraj, otrzymaliśmy oświadczenie od Bartosza Kopyto. Były rzecznik Huty Stalowa Wola odniósł się do postępowania prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Tarnobrzegu.

- To skandaliczna hucpa i intryga nowego zarządu HSW. Złożyli na mnie doniesienie do prokuratury i wytoczyli armaty. Nigdy nie popełniłem zarzucanego mi czynu. Nowy zarząd dokonał doniesienia na podstawie moich prywatnych smsów, w których nie godzę się na ich postępowanie. W pożegnalnym smsie do kolegi dyrektora Zająca napisałem, że nadal go widzę jako przyszłego prezesa HSW. Ktoś uznał, że to oferta korupcyjna. Równie wielkiej bzdury w życiu nie widziałem. Hucpa z prokuraturą ma służyć odwróceniu uwagi od mojego procesu przeciw zarządowi HSW w związku z trybem rozwiązania ze mną umowy o pracę – mówi Bartosz Kopyto.

Zgadza się również na publikację danych i wizerunku.

- Proszę o pełne publikowanie imienia i nazwiska, ani nie zasłanianie części twarzy. Nie chcę, by jakaś intryga osób z niską świadomością prawną rzutowała na wizerunek osób zajmujących ważne stanowiska w państwie i mieście. Staję przeciw zarządowi HSW z otwartą przyłbicą i tak też będziemy wyjaśniali wszystkie sprawy między nami.

Grzegorz Poniedzielski

Zobacz Komentarze (2)

Komentarze

  1. video

    20 września 2017 at 15:48

    Jestem po pana stronie panie Bartoszu. Nowy zarząd hsw to typowi karierowicze, spadochroniarze warszawscy, ludzi lubiący wozić się na cudzych plecach. Mam tu na myśli ich buńczuczne wypowiedzi na temat swoich poprzedników, w sumie nie licujące z zajmowanymi godnościami . Panowie z zarządu to od p.p. Trofiniaka i Rusinka mogliby się dużo więcej nauczyć niż umieją. Ich zachowanie przypomina stare porzekadło, że byle jakiej tanecznicy może przeszkadzać rąbek spódnicy! Głowa do góry a językiem sportowym mogę zachęcić, ostro na przeciwnika i mecz wygrany! Trzymam za pana kciuki!

  2. yogi

    25 września 2017 at 18:53

    Popieram Pana Bartosza. Po serii propagandowych wystąpień “prezesa” HSW widzę, że moje pierwsze skojarzenie, że to klasyczny przykład “misiewicza” zyskał pełne potwierdzenie. Cały ten desant do HSW to funkcjonariusze PiS o ksywce: BMW – bierny, mierny, ale wierny. Zero kompetencji, zero doświadczenia w branży, za to gęby pełne frazesów i plucie na poprzedników (przy okazji też w swoje(?) gniazdo). Biedna Huta – ludzie trzymajcie się! Bo związków zawodowych “Solidarność” też nie macie – są funkcjonariusze pisowskiego reżimu – uzurpatorzy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

dowod1

Gdzie zgłosić zgubienie dowodu osobistego?

stw24.pl21 maja 2018
alkohol_kierowca

Po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

stw24.pl21 maja 2018
pkp rozwadow2

Za rok rozpocznie się remont rozwadowskiego dworca

stw24.pl21 maja 2018
zaginiony-1000x600

Zaginął Marek Sarnikowski z gminy Ulanów

stw24.pl21 maja 2018
glowne

Pracownicy HSW nagrodzeni przez ministra MON

stw24.pl21 maja 2018
po3

Kto będzie kandydatem opozycji na prezydenta miasta?

stw24.pl21 maja 2018
policja

Policjant uratował 24-latka

stw24.pl21 maja 2018
glowne

HSW świętowała 80-lecie istnienia

stw24.pl20 maja 2018
krew

Ile osób oddało krew w 2017 roku?

stw24.pl20 maja 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl