W Stalowej Woli

Po rachunku sumienia zdecyduje, czy będzie kandydował na prezydenta

Po rachunku sumienia zdecyduje, czy będzie kandydował na prezydenta

Czy Lucjusz Nadbereżny potwierdza oficjalnie spekulacje na temat startu w wyborach samorządowych na prezydenta Stalowej Woli? Takie pytanie padło podczas konferencji  prasowej. Prezydent Lucjusz Nadbereżny nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym spekulacjom. Twierdzi, że odpowie na to pytanie po zrobieniu rachunku sumienia.  

Zaznacza, że w ostatnim czasie tych pytań od mieszkańców słyszy sporo. – To oczywiście dla mnie przyjemna i miła sytuacja, kiedy płyną takie głosy nie tylko krytyczne, ale także zachęcające do tego, aby podjąć wyzwania na kolejne lata pracy dla miasta Stalowej Woli. Od samego początku deklaruję, że ta decyzja zapadnie po moim mocnym rachunku sumienia. W tej chwili jesteśmy w fazie realizacji olbrzymiego projektu inwestycyjnego, który jest związany z realizacją mojego programu samorządowego – wyjaśnia prezydent.

Podkreśla, że od połowy maja przez cały czerwiec będą trwały tzw. przeglądy osiedlowe i rozmowy z mieszkańcami na osiedlach. Bardzo duża cześć zadań, wykonywanych przez miasto dotyczy realizacji wniosków, które spływają od samych mieszkańców.
Po tej wielkiej konsultacji, kiedy usłyszę, jak ta praca jest oceniana przez mieszkańców, przyjdzie moment na moją decyzję. Ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby te wszystkie sprawy, do których zobowiązałem się 4 lata temu w stosunku do mieszkańców, skutecznie i dobrze zrealizować – zapewniał.
Zdradził też, że niektóre środowiskowa czy ciała polityczne partii pozytywnie go oceniają i rekomendują.

Joanna Piechuta

Zobacz Komentarze (7)

Komentarze

 1. orti

  9 maja 2018 at 14:56

  Rachunek to on będzie miał tylko niekoniecznie sumienia(tego akurat na pewno nie ma). “W tej chwili jesteśmy w fazie realizacji olbrzymiego projektu inwestycyjnego, który jest związany z realizacją mojego programu samorządowego – wyjaśnia prezydent” – czytaj: teraz jesteśmy w trakcie niepotrzebnego wydawania pieniędzy na coś, co nikomu nie jest do niczego potrzebne, ale mi się podoba. Jak tylko wydam (wyrzucę) te pieniądze zaraz zmykam – własnie się zastanawiam dokąd.

 2. luxus

  9 maja 2018 at 15:12

  Idź pan w cholerę bez rachunku sumienia, my panu wystawimy fakturę vatowską za długi, którymi nas pan obarczył na wiele lat! To były za wysokie progi na te partyjne nogi. Brakowało panu kompetencji za to w nadwyżce pan miał arogancję(miesięczne terminy przyjęć przez dobroczyńcę!), tupet, pisowski sznyt, samouwielbienie i łamanie prawa(samowola budowlana masztu!). Nie chcemy takiego gospodarza który nie dba o finanse miasta i naszą przyszłość! Do widzenia!

 3. ligamento

  9 maja 2018 at 19:13

  Oczywiście że będzie kandydował. Przecież to tylko zagranie. Kto by go chciał na inną posadę. Przecież ten człowiek nie potrafi niczego za wyjątkiem bezsensownego wydawania pieniędzy podatników. Kto choć odrobinę liznął ekonomii wie o czym piszę. Ja ani moja rodzina na pewno nie zagłosujemy na tego człowieka.

 4. Profesor

  10 maja 2018 at 17:18

  Nie zaprosił celowo i świadomie bo chciał być najważniejszy na uroczystość wieszania flagi państwowej z udziałem Premiera RP ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza oraz Honorowego Obywatela Stalowej Woli i Biskupa Solidarności, tj. Ks. Bp Edwarda Frankowskiego, wiec poparcie Kościoła i duchownych może sobie darować.

 5. plok98

  13 maja 2018 at 08:02

  Spieprzaj dziadu wstydu oszczedz, analfabeto ekonomiczny i społeczny , który tylko dupe lizessz jarosławowi Kaczyńskiemu

 6. zretyuwer

  14 maja 2018 at 20:01

  Brawo panie prezydencie.Brawo panie Nadberezny.Oby pan nadal rzadzil tym miastem .Nareszcie z osiedla przyfabrycznego rodzi sie miasto nowoczesne gdzie chce sie zyc.Moja cala rodzina ,wszyscy dorosli madrzy ludzie bedziemy glosowac na pana i na ludzi ktorych pan poprze.Dziekuje losowi ze dal mi mozliwosc zyc w czasach kiedy pan rzadzi w miescie.

 7. kafejka

  15 maja 2018 at 09:44

  Oby pan nie zapomniał w tym rachunku (nie)sumienia o niespełnionej obietnicy wykonania obwodnicy miasta. Pamięta pan ten podest na zielono wystrojony, mikrofony i gadające różne gęby w tym pana i Ortyla? Zarzekaliście, że obwodnica jest tuż, tuż… hen daleko za miastem okazuje się! Niech pan nie kompromituje już siebie i miasta, wystarczy nam tej błazenady w wykonaniu pana osobiście. Czas na zmiany, czas nową jakość, miasto zasługuje na poważnego gospodarza a nie takiego kory ma pełną gębę frazesów i lubość do sztucznych kwiatów! Tą modę może pan teraz przenieść gdzieś w okolice Studzieńca czy Krzaków!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

dowod1

Gdzie zgłosić zgubienie dowodu osobistego?

stw24.pl21 maja 2018
alkohol_kierowca

Po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

stw24.pl21 maja 2018
pkp rozwadow2

Za rok rozpocznie się remont rozwadowskiego dworca

stw24.pl21 maja 2018
zaginiony-1000x600

Zaginął Marek Sarnikowski z gminy Ulanów

stw24.pl21 maja 2018
glowne

Pracownicy HSW nagrodzeni przez ministra MON

stw24.pl21 maja 2018
po3

Kto będzie kandydatem opozycji na prezydenta miasta?

stw24.pl21 maja 2018
policja

Policjant uratował 24-latka

stw24.pl21 maja 2018
glowne

HSW świętowała 80-lecie istnienia

stw24.pl20 maja 2018
krew

Ile osób oddało krew w 2017 roku?

stw24.pl20 maja 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl