W Stalowej Woli

Po rachunku sumienia zdecyduje, czy będzie kandydował na prezydenta

Po rachunku sumienia zdecyduje, czy będzie kandydował na prezydenta

Czy Lucjusz Nadbereżny potwierdza oficjalnie spekulacje na temat startu w wyborach samorządowych na prezydenta Stalowej Woli? Takie pytanie padło podczas konferencji  prasowej. Prezydent Lucjusz Nadbereżny nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym spekulacjom. Twierdzi, że odpowie na to pytanie po zrobieniu rachunku sumienia.  

Zaznacza, że w ostatnim czasie tych pytań od mieszkańców słyszy sporo. – To oczywiście dla mnie przyjemna i miła sytuacja, kiedy płyną takie głosy nie tylko krytyczne, ale także zachęcające do tego, aby podjąć wyzwania na kolejne lata pracy dla miasta Stalowej Woli. Od samego początku deklaruję, że ta decyzja zapadnie po moim mocnym rachunku sumienia. W tej chwili jesteśmy w fazie realizacji olbrzymiego projektu inwestycyjnego, który jest związany z realizacją mojego programu samorządowego – wyjaśnia prezydent.

Podkreśla, że od połowy maja przez cały czerwiec będą trwały tzw. przeglądy osiedlowe i rozmowy z mieszkańcami na osiedlach. Bardzo duża cześć zadań, wykonywanych przez miasto dotyczy realizacji wniosków, które spływają od samych mieszkańców.
Po tej wielkiej konsultacji, kiedy usłyszę, jak ta praca jest oceniana przez mieszkańców, przyjdzie moment na moją decyzję. Ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby te wszystkie sprawy, do których zobowiązałem się 4 lata temu w stosunku do mieszkańców, skutecznie i dobrze zrealizować – zapewniał.
Zdradził też, że niektóre środowiskowa czy ciała polityczne partii pozytywnie go oceniają i rekomendują.

Joanna Piechuta

Zobacz Komentarze (7)

Komentarze

 1. orti

  9 maja 2018 at 14:56

  Rachunek to on będzie miał tylko niekoniecznie sumienia(tego akurat na pewno nie ma). “W tej chwili jesteśmy w fazie realizacji olbrzymiego projektu inwestycyjnego, który jest związany z realizacją mojego programu samorządowego – wyjaśnia prezydent” – czytaj: teraz jesteśmy w trakcie niepotrzebnego wydawania pieniędzy na coś, co nikomu nie jest do niczego potrzebne, ale mi się podoba. Jak tylko wydam (wyrzucę) te pieniądze zaraz zmykam – własnie się zastanawiam dokąd.

 2. luxus

  9 maja 2018 at 15:12

  Idź pan w cholerę bez rachunku sumienia, my panu wystawimy fakturę vatowską za długi, którymi nas pan obarczył na wiele lat! To były za wysokie progi na te partyjne nogi. Brakowało panu kompetencji za to w nadwyżce pan miał arogancję(miesięczne terminy przyjęć przez dobroczyńcę!), tupet, pisowski sznyt, samouwielbienie i łamanie prawa(samowola budowlana masztu!). Nie chcemy takiego gospodarza który nie dba o finanse miasta i naszą przyszłość! Do widzenia!

 3. ligamento

  9 maja 2018 at 19:13

  Oczywiście że będzie kandydował. Przecież to tylko zagranie. Kto by go chciał na inną posadę. Przecież ten człowiek nie potrafi niczego za wyjątkiem bezsensownego wydawania pieniędzy podatników. Kto choć odrobinę liznął ekonomii wie o czym piszę. Ja ani moja rodzina na pewno nie zagłosujemy na tego człowieka.

 4. Profesor

  10 maja 2018 at 17:18

  Nie zaprosił celowo i świadomie bo chciał być najważniejszy na uroczystość wieszania flagi państwowej z udziałem Premiera RP ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza oraz Honorowego Obywatela Stalowej Woli i Biskupa Solidarności, tj. Ks. Bp Edwarda Frankowskiego, wiec poparcie Kościoła i duchownych może sobie darować.

 5. plok98

  13 maja 2018 at 08:02

  Spieprzaj dziadu wstydu oszczedz, analfabeto ekonomiczny i społeczny , który tylko dupe lizessz jarosławowi Kaczyńskiemu

 6. zretyuwer

  14 maja 2018 at 20:01

  Brawo panie prezydencie.Brawo panie Nadberezny.Oby pan nadal rzadzil tym miastem .Nareszcie z osiedla przyfabrycznego rodzi sie miasto nowoczesne gdzie chce sie zyc.Moja cala rodzina ,wszyscy dorosli madrzy ludzie bedziemy glosowac na pana i na ludzi ktorych pan poprze.Dziekuje losowi ze dal mi mozliwosc zyc w czasach kiedy pan rzadzi w miescie.

 7. kafejka

  15 maja 2018 at 09:44

  Oby pan nie zapomniał w tym rachunku (nie)sumienia o niespełnionej obietnicy wykonania obwodnicy miasta. Pamięta pan ten podest na zielono wystrojony, mikrofony i gadające różne gęby w tym pana i Ortyla? Zarzekaliście, że obwodnica jest tuż, tuż… hen daleko za miastem okazuje się! Niech pan nie kompromituje już siebie i miasta, wystarczy nam tej błazenady w wykonaniu pana osobiście. Czas na zmiany, czas nową jakość, miasto zasługuje na poważnego gospodarza a nie takiego kory ma pełną gębę frazesów i lubość do sztucznych kwiatów! Tą modę może pan teraz przenieść gdzieś w okolice Studzieńca czy Krzaków!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

SONY DSC

Tu Karpińskiego ojciec sądził

stw24.pl22 stycznia 2019
Kalendarz-wydarzeń-2019-780x390-2

Wspólny kalendarz dla Stalowej Woli

stw24.pl22 stycznia 2019
SONY DSC

Miasta pierwszy krok w chmurach

stw24.pl22 stycznia 2019
Policja2

Potrącenie pieszego w Rozwadowie

stw24.pl22 stycznia 2019
facebook-bal-informacja-1-1000x600

Już dziś rusza głosowanie w III Plebiscycie Sportowym Portalu stw24.pl

stw24.pl21 stycznia 2019
flaga do połowy

Kir odsłonił flagi

stw24.pl21 stycznia 2019
0024

Wieczór kolęd w Pysznicy

stw24.pl21 stycznia 2019
DSC_1276

Niezwykły świat miniatury, czyli „Sikorski Model Show”

stw24.pl21 stycznia 2019
Rozwadów mogiła

Powstańczym tropem

stw24.pl21 stycznia 2019

Kontakt

Redakcja
tel. 570 224 700
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 570 224 700
e-mail: biuro@stw24.pl

Copyright © STW24.pl