W Stalowej Woli

Pomóżmy stworzyć Rodzinną Warsztatownię

Pomóżmy stworzyć Rodzinną Warsztatownię

„Stalowe więzi”, to hasło projektu, który chce realizować grupa rodziców wraz ze Stowarzyszeniem Szansa ze Stalowej Woli. Jeśli uda im się pozyskać pieniądze, stworzą Rodzinną Warsztatownię, salę do różnorodnych zajęć dla dzieci.

- Jedni narzekają, że źle się dzieje, a my próbujemy realizować takie działania. Jesteśmy grupą młodych rodziców, którzy mają różne pasje, umiejętności, potrafią robić wiele rzeczy. Postanowiliśmy wymienić się kompetencjami i coś wspólnie zrobić. Stowarzyszenie Szansa wyraziło zgodę by wesprzeć nas lokalowo. Zresztą działamy w tym stowarzyszeniu od wielu lat. Stąd też pomysł. Chcemy też poprzez integrację generować kolejne działania – mówi Marcin Dziółko, jeden z rodziców. Dodaje, że udało im się już pozyskać pieniądze na warsztaty, które prowadzą w jednym ze stalowowolskich przedszkoli.

img_pzdao

W siedzibie Szansy chcą dostosować i wyposażyć jedno z pomieszczeń, w którym dwa, trzy razy w tygodniu rodzice z dziećmi będą wspólnie spędzać czas, podczas zorganizowanych zajęć. A w planach mają m.in. warsztaty, kulinarne, rękodzielnicze, zajęcia psychologiczne, pedagogiczne, fizjoterapeutyczne, pokazujące jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem, ale też bawić się z nim. Dlatego też starają się o pieniądze z programu granatowego „To dla mnie ważne”, który organizuje Fundacja Aviva. Zasady tego programu są proste, z 20 inicjatyw, które otrzymają największą liczbę głosów jury wybierze najlepsze i te otrzymają dotację. By dany projekt przeszedł do kolejnego etapu musi zebrać co najmniej kilkaset głosów. Każdy może wesprzeć ich swoim głosem. A warto, bo chociaż projekt będzie trwał rok, to zakupione wyposażenie z otrzymanego wsparcia będzie służyć o wiele dłużej.

img_9c1oe
By oddać swój głos trzeba wejść na stronę internetową http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1003,stalowe-wiezi.html  kliknąć głosuj, a następnie wypełnić krótki formularz podając swoje imię i nazwisko, mail oraz kod pocztowy. By głos był ważny należy kliknąć w link, który jest przesyłany na pocztę elektroniczną. Jedna osoba może zagłosować tylko raz.

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Policja2

Nietrzeźwy 35-latek chodził po torowisku

stw24.pl14 grudnia 2018
szkoła sikorskiego

Kumulacja w szkołach

stw24.pl13 grudnia 2018
marcel_top

Szukasz pracy ? Zapoznaj się z ofertą MARCEL sp. z o.o. sp. k.

stw24.pl13 grudnia 2018
serce

“Serce na Odwyku” w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli

stw24.pl13 grudnia 2018
DSC_0260

Most na Bukowej już po przebudowie

stw24.pl13 grudnia 2018
01

Mikołaje rowerami wyruszyli ulicami Radomyśla nad Sanem

stw24.pl13 grudnia 2018
karetka3

Nowa karetka w szpitalu w Stalowej Woli

stw24.pl13 grudnia 2018
jacek wszoła

Jacek Wszoła gościem specjalnym na III Balu Mistrzów Sportu

stw24.pl12 grudnia 2018
bo w babach

Bo w kobietach jest siła

stw24.pl12 grudnia 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl