W Stalowej Woli

Poruszyła internautów, zdobyła najwięcej głosów

Poruszyła internautów, zdobyła najwięcej głosów

Kinga Kmiotek – Gul (trzecia od lewej) z Kępia Zaleszańskiego została jedną z 9 finalistek i znalazła się  ścisłej trójce ogólnopolskiego plebiscytu „Kobieta Roku KiK”. To dlatego, że dzięki internautom uzyskała największą liczbę głosów. Oficjalna gala tego wydarzenia odbyła się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Konkurs ten ma na celu pokazywanie niezwykłych kobiet, które robią coś nie tylko dla siebie.

Do finału dostało się 9 kobiet, które zostały finalistkami w poszczególnych miesiącach. Były wyłaniane w drodze głosowania internetowego. Natomiast już do ścisłej trójki dwie panie zostały  wybrane przez jury, a trzecia dzięki głosom internautów, to właśnie Kinga – Kmiotek Gul, ale niestety nie zdobyła głównej nagrody, czyli 20 tys zł. Jednak wcale nie jest to dla niej żadna porażka, gdyż najważniejszy jest cel,  jaki przyświecał jej w wystartowaniu w tym konkursie.
Nagrodę, 2 tys. zł, którą wygrała jako Kobieta Miesiąca KiK, przekazała na leczenie Kacperka z Wrzaw. To roczny synek jej znajomych. Chłopczyk urodził się z zespołem wad wrodzonych takich jak: wysokie zrośnięcie odbytu z przetoką do układu moczowego, jamistość rdzenia kręgowego, tłuszczak w okolicy krzyżowej uciskający nerwy, brak kości krzyżowej, nóżki końsko – szpotowe, ektopia lewej nerki.  Ma za sobą już kilka a czekają go następne, najbliższą przejdzie w marcu. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.
Kinga Kmiotek – Gul bardzo miło wspomina galę finałową. – Gala była doskonale zorganizowana, atmosfera była bardzo miła, poznałam serdeczne, przyjazne, dziewczyny. To miłe doświadczenie brać udział w takim konkursie, poznaje się nowych ludzi. Każda z nas otrzymała też  2 tys. zł. te pieniądze również przeznaczę dla Kacperka. Zresztą cały czas będę go wspierać. W najbliższym czasie będę robiła warsztaty makijaż, uzyskane pieniądze też przekaże jego rodzicom – mówi. Być może niektóre z finalistek też przekażą swoją nagrodę dla Kacperka.

KR_KiK_Wielki_Final_1

Jak podkreślają organizatorzy, gali towarzyszyły bardzo duże emocje, na wyniki czekali wszyscy, którzy oddawali swoje glosy na kandydatki. A wśród laureatek były: została Martyna Kaczmarek.
Dzięki temu wśród laureatek znalazły się więc kolejno: prowadząca swój własny biznes odzieżowy blogerka Karolina Dudzińska, również blogująca Alicja Wegner, pasjonatka rysowania i książek Katarzyna Raszewska, Judyta Bork, która aktywnie wspiera dzieci z hospicjum, Joanna Kmieć – organizatorka akcji charytatywnej dla wcześniaków, prawdziwa kobieta-orkiestra Kinga Kmiotek-Gul, Miss Polski Mediów Społecznościowych na Wózku 2016 Agata Cybuchowska, Anita Pawlicka także zaangażowana w pomoc chorym dzieciom oraz Martyna Kaczmarek, która jest założycielką fundacji wspierającej krwiodawstwo i transplantację. To właśnie Martyna Kaczmarek zdobyła tytuł Kobiety Roku KiK.  Jej zwycięstwo ogłosił Jose Torresa i członek zarządu firmy KiK Mariusz Kulik. Zwyciężczyni odebrała tytuł Kobiety Roku KiK, czek na 20 000 złotych oraz zaproszenie do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej realizowanej na potrzeby materiałów promocyjnych marki, która jest właścicielem ponad 3 400 sklepów na terenie Europy. Dodatkowym, prezentem dla każdej z finalistek było 2 tys. zł. Organizator konkursu ma je przekazać na wskazane przez bohaterki wieczoru cele charytatywne.

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

ORSAY Connect w VIVO Stalowa Wola2

Pierwszy w Europie ORSAY Connect otwarty w VIVO! Stalowa Wola

stw24.pl12 grudnia 2018
asdf

Teatr i św. Mikołaj w Woli Rzeczyckiej

stw24.pl12 grudnia 2018
wifi4ue

Hotspoty WiFi niebawem w gminie Bojanów

stw24.pl12 grudnia 2018
prezenty ciemierzyńce (2)

Polski Mikołaj na Kresach

stw24.pl11 grudnia 2018
DSC_0059

Film o Pysznicy został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Zabytkomania

stw24.pl11 grudnia 2018
P3080349

Miejska Biblioteka Publiczna obchodziła 80. urodziny

stw24.pl11 grudnia 2018
as

Stalowowolska Wigilia Miejska

stw24.pl11 grudnia 2018
top wobistal

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Wobi-Stal Sp. z o.o.

stw24.pl10 grudnia 2018
Przeprosiny z książką

Przeprosiny z książką

stw24.pl10 grudnia 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

Reklama
tel. 514 709 109
e-mail: biuro@stw24.pl

Szybki kontakt
tel. 570 224 700
e-mail: kontakt@stw24.pl

Copyright © STW24.pl