W powiecie

REKORDOWY KREDYT DLA SZPITALA.

REKORDOWY KREDYT DLA SZPITALA.

Jest tak dobrze do czemu jest tak tragicznie?

Przez ostatnie kilka lat starosta Janusz Zarzeczny z dyrektorem Edwardem Surmaczem karmią mieszkańców powiatu  organizując co kilka tygodni konferencję, jak to w naszym szpitalu jest dobrze, i tylko nie wdzięczne pielęgniarki które strajkowały nie dostrzegały tej krainy mlekiem i miodem płynącej. Ale po kolei. Zarzeczny idąc do władzy w 2015 roku w szpitalu widział “klikę”  kilku lekarzy którzy zarabiają  po 50 tysięcy i dorabiają się a pacjencji są tylko dodatkiem. Więc gdy tylko został starostą jednym z pierwszych ruchów było powołanie nowego-starego dyrektora Edwarda Surmacza , który podobno gwarantował wyplenienie wszystkich układów i koterii w stalowowolskiej lecznicy.

Po 5 latach zarządzania szpitalem powiat będzie musiał poręczyć rekordowy kredyt dla szpitala, kredyt który będzie trzeba czymś poręczyć bo trudno uwierzyć iż któryś bank da 30 baniek na piękne oczy  pana starosty urok osobisty pana dyrektora o pani skarbnik powiatu nie wspominając.

My obstawiamy iż w przypadku 30 milionów tych działek/nieruchomości musi być kilka, naszym zdaniem na pierwszy ogień pewnie pójdzie budynek powiatowego urzędu pracy, bo nie będzie to na pewno flota nowoczesnych autobusów którą posiada PKS .A gdy już komornik zlicytuje budynki urzędu Starosta odtrąbi dwa sukcesy, kasa dla szpitala była? Była. Likwidacja bezrobocia w powiecie była? Była.

Bo idąc logiką PISu nie będzie budynku nie będzie  również problemu bezrobocia. Ot logika mówi rozbijmy termometr, nie będzie pacjent miał gorączki . Wygląda na to że dyrektorowi Surmaczowi tak słowa z kampanii Zarzecznego przypadły do gustu że likwidując “kliki” i układy zapomniał iż w pewnym momencie może się okazać że trzeba będzie likwidować oddziały. A temat planu naprawczego można skomentować krótko, jednym zdaniem ….przez ostatnie pięć lat szpitalem zarządza starosta rękoma dyrektora Surmacza i panowie próbujecie naprawiać to,co przez ostatnie  lata po prostu żeście  s……..li.

Grzegorz Poniedzielski

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. Jurek

    14 lutego 2020 at 22:49

    Super tekst!!! Chamstwo lekarzy i traktowanie pacjentów jak konieczni zło przychodzących do gabinetów
    Państwowych . Układy układziki

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w W powiecie

S19 NNISKO

Symboliczne wbicie łopaty pod budowę kolejnego odcinka S19.

stw24.pl21 lutego 2020
303-204340

KPP w Stalowej Woli zaprasza na debatę

stw24.pl21 lutego 2020
IMG_20200221_081210

Zderzenie z ciężarówką – jedna osoba nie żyje

stw24.pl21 lutego 2020
wypadek

Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych

stw24.pl20 lutego 2020
Bez tytulu - Kopia - Kopia - Kopia

Szkoła w Radomyślu w akcji „Wyślij pączka do Afryki”

stw24.pl20 lutego 2020
policja dzień pączka

Tłusty Czwartek – legalnie pączki

stw24.pl20 lutego 2020
kolejowo

Zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Dąbrowa Rzeczycka

stw24.pl20 lutego 2020
prąd

Planowane wyłączenia prądu dla miejscowości…

stw24.pl19 lutego 2020
mateusz

Tak czy owak zawsze Nowak.

stw24.pl18 lutego 2020