W Stalowej Woli

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Wobi-Stal Sp. z o.o.

Wobi-Stal Sp. z o.o. , firma zajmująca się wytwarzaniem spawanych konstrukcji stalowych poszukuje pracownika do swojej siedziby w Stalowej Woli.

Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość etc.);
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku ( min. 3 lata );
  • Dobra znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
  • Dobra znajomość programu księgowego OPTIMA ERP XL;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Dobra organizacja praca i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Dekretacja dokumentów;
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej;
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
  • Uzgadnianie kont;
  • Prowadzenie ewidencji kasowej, wykonywanie płatności;
  • Rozliczenie międzyokresowe kosztów;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa wola
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w W Stalowej Woli

stw

Rusza III Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu stw24.pl

stw24.pl7 grudnia 2018
sw

Wigilia w Stalowej Woli

wolontariat

Wolontariat jest cool!

stw24.pl6 grudnia 2018
2a

Huta Stalowa Wola S.A. zakończyła robotyzację technologii

Kocie Gory_2018_0817

Kolarze Voster ATS Team gotowi na nowy sezon

stw24.pl5 grudnia 2018
kogo szlęzaki

Kogo prąd kopnie?

chińczycy

Przybliżą nam Konfucjusza

komisja butryn

Rewizyjna? Na razie może jej nie być

stw24.pl4 grudnia 2018
straz

W stawie odnaleziono ciało 58-letniej kobiety

Kontakt

Redakcja
tel. 500 173 067
e-mail: redakcja@stw24.pl

tel. 514 709 109