Fotorelacje

2 liga zostanie w Stalowej Woli ??

Koszykarze ZKS-u Stali Stalowa Wola, rozpoczęli rozgrywki w fazie Play-Out. Pierwsze spotkanie w walce o utrzymanie w koszykarskiej 2 lidze, podopieczni Bogdana , rozgrywali w sobotnie popołudnie, w hali Mosir w Stalowej Woli, a ich przeciwnikiem był zespół KS Rosy Sport Radom.

Gospodarze byli faworytem tego spotkania i na całe szczęście nie zawiedli, choć przeciwnik tanio skóry nie sprzedał. Goście lepiej rozpoczęli te zawody, wygrywając pierwszą kwartę 23:19. Na całe szczęście każda kolejna kwarta, w wykonaniu naszych zawodników była coraz lepsza, co pozwoliło wygrać im pozostałe trzy kwarty, a całe spotkanie 64:56. Bardzo dobre zawody rozegrał zdobywca 20 punktów Dawid Zaguła, który zaliczył także co ciekawe 3 bloki. Swoje dorzucił również Przemysław Galewski ( 15 pkt.) oraz Rafał Partyka (12 pkt.). Nie można również zapomnieć o Andrzeju Nowaku i jego 17 (!!!) zbiórkach, które dały sporą przewagę zielono-czarnym, w tym elemencie gry. To ważne zwycięstwo, daje naszym koszykarzom, pierwsze miejsce w grupie 4 zespołów walczących o utrzymanie.

ZKS Stal Stalowa Wola 64:56 KS Rosa Sport Radom

(19:23, 17:14, 14:10, 14:9)