Fotorelacje

Ambicja ? Walka ? Takie rzeczy nie w Stalowej Woli !!!

Ambicja ? Walka ? Takie rzeczy nie w Stalowej Woli !!!

Podopieczni Andrzeja Kasiaka, na wiosnę robią naprawdę wszystko, by droga w dół ,,Stalówki” , w ligowej tabeli , była jak najbardziej spektakularna. Udało im się przegrać wszystkie spotkania, po zimowej przerwie, z wyjątkiem remisu ze Stalą Mielec. Niestety tą passa została podtrzymana w niedzielne popołudnie.

Na papierze wydawało się co prawda, że jest spora szansa na przerwanie złej serii, ponieważ do Stalowej Woli, zawitała ekipa Polonii Bytom, która zajmowała, przed tym meczem przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Jednak to goście wykazali więcej ambicji oraz skuteczności na boisku. Piłkarze z Bytomia ostatecznie zwyciężyli 3:2 i wydostali się ze strefy spadkowej. Jeśli chodzi zespół ze Stalowej Woli, to po kolejnym przegranym spotkaniu, zajmują 12 pozycję w ligowej tabeli, mając zaledwie 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Po tym meczu do dymisji podał się szkoleniowiec zielono-czarnych, Andrzej Kasiak. Jednak jak dowiedziała się redakcja STW24, dymisja nie została przyjęta przez zarząd Stali. Powód jest prosty. Nie można obarczać winą, za całe zło jednego człowieka. Może najwyższy czas by przyjrzeć się tym, którzy biegają po boisku. Co jest powodem tak fatalnej gry na wiosnę naszego zespołu, a przede wszystkim zawodników, którzy mieli stanowić o sile Stali ??? Czyżby zimowe decyzję zarządu, o braku pozwolenia na transfer dla kilku zawodników ?? A może zbyt wiele czasu poświęcanego w lokalnych klubach i lokalach przez Tomka Płonkę, Damiana Łanuchę i Adriana Bartkiewicza ??? – bo takie wpłynęły do nas informację od czytelników.

Drugą sprawą jest zachowanie samych zawodników Stali Stalową Wolę, którzy po kolejnym wyjątkowo słabym spotkaniu, nie potrafili się zdobyć choćby na odrobinę honoru i klasy, by podejść do swoich kibiców i przeprosić za kolejną wpadkę. Tekst często śpiewanej na trybunach przyśpiewki ,,… i na dobre i na złe……” powinien obowiązywać nie tylko kibiców, ale także piłkarzy, którzy tak chętnie przybijają ,,piątki” swoim fanom, po wygranym spotkaniu, kiedy jednak przydarzy się kolejna porażka, wolą odwrócić się od kibiców i uciec do szatni …..

Stal Stalowa Wola 2:3 Polonia Bytom

Bramki : Kantor 30, Łanucha 74 (kar.) – Zieliński 14, Setlak 19, Lachowski 73

Stal : Wietecha, Wrona, Kantor, Kachniarz, Bartkiweicz, Łanucha, Stelmach, Płonka, Oziębała, Bogacz, Kołodziej
Rezerwowi : Drzymała, Mistrzyk, Bartosiak, Maciąg, Mażysz, Giel.

Andrzej Tomaszewski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Rodzinny piknik ,,Wakacje – czas start !”

stw24.pl30 czerwca 2021

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

“Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

“Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

stw24.pl24 marca 2020

Koronowirus-kolejna ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

stw24.pl20 marca 2020