Kronika Policyjna

Areszt dla sprawców pobicia

Areszt dla sprawców pobicia

Policjanci zatrzymali dwóch 21-letnich mieszkańców Stalowej Woli, którzy podejrzani są o pobicie 38-latka. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące mężczyźni spędzą w areszcie. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, po północy dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o grupie bijących się mężczyzn, przy jednym z bloków na ul. Okulickiego w Stalowej Woli. Kiedy policjanci dojeżdżali na miejsce, dwóch mężczyzn na widok radiowozu zaczęło uciekać. Po chwili zostali jednak zatrzymani przez mundurowych.

Jak ustalili funkcjonariusze do dwóch 38-letnich mieszkańców Stalowej Woli, którzy stali przy klatce schodowej, podszedł 21-latek i poprosił o papierosa, którym został poczęstowany. 21-latek paląc papierosa rozmawiał z mężczyznami.  W pewnym momencie bez żadnego powodu młody mężczyzna zaczął szarpać, uderzać i kopać po całym ciele jednego z 38-latków. Mężczyzna próbował się bronić, a jego kolega starał się odciągnąć napastnika. Wtedy podbiegł drugi 21-latek i również zaatakował mężczyznę. Napastnicy rozbiegli się dopiero na widok policyjnego radiowozu. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał jeden z 38-latków.

Obaj zatrzymani mężczyźni to 21-letni mieszkańcy Stalowej Woli. W chwili zatrzymania mieli po 2 promile alkoholu w organizmach. Usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim.

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Stalowej Woli tymczasowo aresztował obu mężczyzn na okres 3 miesięcy. Za pobicie grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło KPP stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Piknik rodzinny pod hasłem “Bezpieczne wakacje”

stw24.pl2 sierpnia 2021

Dzięki uczciwemu znalazcy, młody mieszkaniec odzyskał swoją zgubę

stw24.pl2 sierpnia 2021

Tydzień na rzecz bezpieczeństwa w Stalowej Woli

stw24.pl23 lipca 2021

Jacek Jaworek poszukiwany listem gończym

stw24.pl17 lipca 2021

Bezpieczne wakacje z profilaktykami ze stalowowolskiej Policji

stw24.pl9 lipca 2021

Tymczasowy areszt dla sprawcy tragicznego wypadku

stw24.pl8 lipca 2021

300 kierowców o poranku dmuchało w alkomat

stw24.pl6 lipca 2021
policja

“Bezpieczny przejazd” ze stalowowolską policją

stw24.pl5 lipca 2021

Tragiczny wypadek, nie żyją dwie osoby

stw24.pl4 lipca 2021