Kronika Policyjna

Areszt dla sprawców pobicia

Areszt dla sprawców pobicia

Policjanci zatrzymali dwóch 21-letnich mieszkańców Stalowej Woli, którzy podejrzani są o pobicie 38-latka. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące mężczyźni spędzą w areszcie. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, po północy dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o grupie bijących się mężczyzn, przy jednym z bloków na ul. Okulickiego w Stalowej Woli. Kiedy policjanci dojeżdżali na miejsce, dwóch mężczyzn na widok radiowozu zaczęło uciekać. Po chwili zostali jednak zatrzymani przez mundurowych.

Jak ustalili funkcjonariusze do dwóch 38-letnich mieszkańców Stalowej Woli, którzy stali przy klatce schodowej, podszedł 21-latek i poprosił o papierosa, którym został poczęstowany. 21-latek paląc papierosa rozmawiał z mężczyznami.  W pewnym momencie bez żadnego powodu młody mężczyzna zaczął szarpać, uderzać i kopać po całym ciele jednego z 38-latków. Mężczyzna próbował się bronić, a jego kolega starał się odciągnąć napastnika. Wtedy podbiegł drugi 21-latek i również zaatakował mężczyznę. Napastnicy rozbiegli się dopiero na widok policyjnego radiowozu. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał jeden z 38-latków.

Obaj zatrzymani mężczyźni to 21-letni mieszkańcy Stalowej Woli. W chwili zatrzymania mieli po 2 promile alkoholu w organizmach. Usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim.

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Stalowej Woli tymczasowo aresztował obu mężczyzn na okres 3 miesięcy. Za pobicie grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło KPP stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Dwa zdarzenia z udziałem nietrzeźwych kierowców

stw24.pl25 stycznia 2021

Makabryczna zbrodnia w Zdziechowicach

stw24.pl21 stycznia 2021

Pomóżmy uchronić przed zamarznięciem

stw24.pl12 stycznia 2021

Policyjni profilaktycy spotkali się z uczestnikami półkolonii

stw24.pl12 stycznia 2021

Wirtualne spotkania stalowowolskich policjantów z dziećmi i młodzieżą

stw24.pl22 grudnia 2020

Uwaga seniorzy! Oszuści znowu są aktywni- VIDEO

stw24.pl21 grudnia 2020

Bezpieczne zakupy świąteczne

stw24.pl21 grudnia 2020

Nietrzeźwi rodzice opiekowali się dziećmi

stw24.pl14 grudnia 2020

Nowe radiowozy już na posterunkach

stw24.pl11 grudnia 2020