W Stalowej Woli

Będzie mnóstwo atrakcji na Kapucyńskim Pikniku

Będzie mnóstwo atrakcji na Kapucyńskim Pikniku

W niedzielę 5 czerwca, od godziny 14.00 na terenie Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli – Rozwadowie odbędzie się XVI Kapucyński Piknik Charytatywny. Cele tegorocznego Pikniku obejmują dofinansowanie akcji letniej dla dzieci i młodzieży, dalsze prace przy remoncie i adaptacji pomieszczeń placówki opiekuńczej wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży oraz dofinansowanie obchodów Światowych Dni Młodzieży w Stalowej Woli.

Organizatorzy Pikniku, którymi są Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów oraz Stowarzyszenie Pokój i Dobro, podobnie jak w latach poprzednich zaplanowali cały szereg atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na piknikowej scenie wystąpi wiele zespołów wokalnych i tanecznych, a gwiazdą wieczoru będzie Magda Anioł z zespołem. W ramach Loterii Piknikowej wygrać będzie można bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. wycieczkę do Ziemi Świętej, rower trekkingowy, możliwość darmowego testowania hybrydowej Toyoty Prius z pełnym bakiem paliwa przez tydzień, laptop, ekologiczny odkurzacz oraz inne wartościowe nagrody.

Wśród wielu dodatkowych atrakcji dostępne będą między innymi urządzenia zabawowe dla dzieci, przejażdżki bryczką, cały szereg gier i zabaw sportowych, konkursy ekologiczne z nagrodami i wiele innych. Starsi będą mogli zwiedzać ponad 250 letni klasztor, wraz z jego podziemnymi kryptami z doświadczonym przewodnikiem, zakosztować kapucyńskiego jadła, napić się najlepszej w mieście kawy, a panie będą mogły skorzystać z darmowych usług profesjonalnych kosmetyczek.

W ramach Pikniku w dniach 4 i 5 czerwca na terenie całej Stalowej Woli kwestować będą wolontariusze wyposażeni w odpowiednie identyfikatory, koszulki oraz skarbony kwestarskie.

Początek tegorocznego Pikniku Charytatywnego będzie jednocześnie finałem stalowowolskiego Marszu dla Życia i Rodziny, który o godzinie 13:15 wyruszy z Kościoła Miłosierdzia Bożego w Stalowej Woli.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic do wspólnej zabawy.

piknik2016

Materiały prasowe

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Stalowej Woli

Budynki OSP czeka rozbudowa

stw24.pl15 kwietnia 2021

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Zmiana organizacji ruchu na DK19 Zdziary-Zarzecze

stw24.pl13 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021

Pierwsi strażacy z powiatu stalowowolskiego zaszczepieni

stw24.pl12 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021