W Stalowej Woli

Bezpłatne porady prawne w Stalowej Woli

Bezpłatne porady prawne w Stalowej Woli

 Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli

Od czerwca 2016 roku organizacje pozarządowe oraz osoby planujące rozpocząć działalność w III Sektorze ze Stalowej Woli i okolic, mogą liczyć na szereg bezpłatnych usług, m.in. poradnictwo w zakresie obowiązującego prawa, księgowości, marketingu i komunikacji społecznej czy pisania wniosków dotacyjnych. Ale to tylko część z bogatej, nieodpłatnej oferty Centrum skierowanej dla organizacji pozarządowych. Jaką konkretnie pomoc uzyskają?

harmonogram-czerwiec2016

Po 1 – Porady i konsultacje specjalistów

W siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych, która mieści się na II piętrze budynku przy ul. Popiełuszki 4 w Stalowej Woli, regularnie dyżurować będą specjaliści udzielający porad i konsultacji w zakresie prawa, księgowości, marketingu oraz tworzenia wniosków dotacyjnych. Z poradnictwa będą mogły skorzystać zarówno osoby działające w organizacjach pozarządowych, jak również Ci, którzy dopiero planują założenie organizacji. Rejestracji na wybrane porady dokonuje się telefonicznie, pod numerem telefonu: 668 639 525. Szczegółowy zakres oraz harmonogram udzielanej pomocy przez poszczególnych specjalistów, znajduje się na stronie www.centrum-ngo.pl.

Po 2 – Nowa strona internetowa za … udział w szkoleniu! Co Wy na to?

Wasza organizacja nie ma własnej, przejrzystej i funkcjonalnej strony internetowej? Żaden problem, zrobimy ją dla Was. Za darmo! Wystarczy, że weźmiecie udział w krótkich, rzeczowych szkoleniach (i też oczywiście darmowych) z podstaw Marketingu i Komunikacji Społecznej. Właśnie ruszył nabór na pierwszą edycję szkoleń organizowanych przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli! Liczba miejsce ograniczona, nie zwlekaj i wypełnij formularz na www.centrum-ngo.pl.

Po 3 – Sala komputerowa i szkoleniowa

Prowadzisz organizację pozarządową, chcesz zorganizować szkolenie, zebranie, spotkanie członków swojej organizacji, ale nie masz gdzie? Zapraszamy do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli 🙂 Wszystkim organizacjom pozarządowym oferujemy nieodpłatne użyczenie sali konferencyjnej  wyposażonej m.in. w: stół konferencyjny dla 12 osób, 20 krzeseł, projektor multimedialny, tablicę magnetyczną, flipchart i stanowiska komputerowe
z dostępem do internetu. Przyjdź i czuj się jak u siebie.

mailingcentrumngopl2

Chcesz skorzystać? Zapraszamy!
Więcej informacji o szkoleniach, poradnictwie oraz bieżącej działalności Centrum Organizacji Pozarządowych znajdziesz na stronie internetowej: www.centrum-ngo.pl lub pod numerem telefonu: 668 639 525

Informacje Prasowe

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Stalowej Woli

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021

„Portret mojego logopedy” – konkurs w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stalowej Woli

stw24.pl6 maja 2021

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

stw24.pl6 maja 2021

Czas na matury

stw24.pl5 maja 2021

Kiermasz i inne atrakcje na Tydzień Bibliotek

stw24.pl5 maja 2021

Pełna Dobroci Majówka w Sandomierzu

stw24.pl4 maja 2021

Podwórko dla Pława otwarte

stw24.pl4 maja 2021

Co się zmieni w Miejskim Domu Kultury po remoncie ?

stw24.pl4 maja 2021

Wypadek drogowy- zderzenie ciężarówki z osobówką

stw24.pl4 maja 2021