W Stalowej Woli

„Budowlanka” będzie mieć nową salę gimnastyczną

„Budowlanka” będzie mieć nową salę gimnastyczną

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli doczekają się nowoczesnej sali gimnastycznej. Powiat Stalowowolski ogłosił przetarg na tę inwestycję, która ma być zrealizowana do końca czerwca przyszłego roku.

Sala ta wymaga kompleksowej modernizacji, gdyż dotychczas nie była wcale remontowana, jedynie były robione drobne, najbardziej konieczne prace. Obecnie jest w takim stanie, że remont jest niezbędny, to dlatego, że konstrukcja dachu jest bardzo zniszczona i przecieka  niszcząc elewację.

Zakres prac przedstawiony w przetargu jest bardzo szeroki. Obejmuje praktycznie wymianę wszystkich instalacji, a najpoważniejsze prace związane są z wymianą pokrycia  dachu.
Ponadto w zakresie robót jest wykonanie schodów zewnętrznych, parkietu sali gimnastycznej, okładzin PCV, stolarki drzwiowej, podjazdu dla niepełnosprawnych, docieplenia budynku. Będzie także zrobiona instalacja centralnego ogrzewania, kanalizacja sanitarna, wentylacja oraz demontaż i przebudowa instalacji elektrycznej oraz nowe oświetlenie sali.  W ramach przebudowy przewidziany jest także remont sanitariatów i magazynu sprzętu sportowego. Pojawi się też nowe wyposażenie sali gimnastycznej: bramki do piłki ręcznej, tablice do koszykówki, słupki do siatkówki.

Wykonawcy mają czas do składania swoich ofert do 27 lipca. Natomiast termin zakończenia inwestycji planowany jest na koniec czerwca przyszłego roku.
Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021