Fotorelacje

Cenne zwycięstwo Stalówki na Hutniczej 15

Cenne zwycięstwo Stalówki na Hutniczej 15

W sobotnie popołudnie nie można było spodziewać się tłumów na stadionie przy ul.Hutniczej 15. Ostatnie wyniki naszych pilkarzy nie koniecznie zachęcały do tego by w to pochmurne popołudnie zasiąść na stadionie Mosiru.

Pierwsza część tego spotkania nie można zaliczyć do porywających. W pierwszych minutach spotkania przewage posiadali zielono-czarni, jednak wraz z upływem czasu coraz bardziej do głosu dochodzili goście. Jednak ani jedni ani drudzi nie mogli ,,wejść’’ w to spotkanie. Przeważała ogólna niedokładność w zagraniach. Piłka przez większość czasu była rozgrywana w środkowej części boiska, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W naszym zespole, najaktywniejszymi zawodnikami w pierwszych 45 minutach byli tradycyjnie Radosław Mikołajczak, Dawid Przezak oraz Tomasz Płonka, który toczył ciężkie boje z byłym zawodnikiem Stali, Michałem Czarnym.

Druga połowa stała na troche wyższym poziomie i lepiej zaczęli ją piłkarze Puszczy, którzy ruszyli do zdecydowanego ataku. I już 2 min. po wznowieniu gry, groźnie strzelał Abramowicz. Na szczęście dla Stalowców piłka wylądowała na słupku naszej bramki, i wyszła w pole. W 58 min. świetną sytuację zmarnował Dawid Przezak, który otrzymał świetne podanie na krótki słupek od Jabłońskiego. Na szczęście to nie był koniec emocji. W 64 min. stalowowolska publiczność uniosła wysoko ręce, w geście radości, kiedy to na techniczne uderzenie z 25 metra, zdecydował się Damian Łanucha. Nasz specjalista od strzelania ładnych bramek, uderzył tak że piłka przelobowała bramkarza gości i wleciała w samo okienko bramki. 1:0 !!! Niewiele brakowało a w 75 min. Stalowcy podwyższyli by na 2:0, kiedy to Michał Kachniarz prawie wkręcił piłkę do bramki, bezpośrednio z rzutu rożnego. Do ostatniej minuty goście próbowali doprowadzić do wyrównania, jednak defensywa Stali spisywała się na tyle dobrze, że ta sztuka się gościom nie udała. Zielono-czarny wywalczili bardzo cenne 3 punkty, pozostając nadal niepokonani na własnym boisku, w rozgrywkach ligowych.

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Stalowowolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

stw24.pl14 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Rodzinny piknik ,,Wakacje – czas start !”

stw24.pl30 czerwca 2021

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

„Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

„Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020