W Stalowej Woli

Codziennie 60 minut wypożyczenia roweru miejskiego z kartą MultiSport

Codziennie 60 minut wypożyczenia roweru miejskiego z kartą MultiSport

Miłośnicy rowerowej jazdy nie mogą tego przegapić! Właśnie wystartował wyjątkowy program dla tych posiadaczy kart MultiSport, którzy po mieście najbardziej lubią poruszać się rowerami publicznymi. Dzięki ofercie MultiSport, przygotowanej przez Nextbike Polska i Benefit Systems, każdy zarejestrowany w programie użytkownik może codziennie dokonywać wynajmu z miejskich wypożyczalni do 60 minut.

Programem MultiSportBike objęto przejazdy na rowerach publicznych we wszystkich miastach, w których operatorem systemu jest Nextbike: Warszawa, Łódź, Lublin (w tym: Świdnik), Wrocław, Białystok (w tym: Choroszcz), Poznań, Opole, Katowice, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Stalowa Wola oraz Juchnowiec Kościelny. Standardowo, w zależności od taryfikatora danego systemu, darmowe jest 20 bądź 30 minut każdego wynajmu. Rejestracja na stronie multisportbike.pl gwarantuje raz dziennie możliwość wypożyczenia jednego roweru na całą godzinę. Nie jest pobierana także opłata inicjalna za rejestrację konta. Od momentu startu programu, 25 czerwca, „zapisało się” blisko półtora tysiąca osób, a liczba ta rośnie z każdą minutą.

– Nasze systemy od lat podbijają polskie miasta. Z naszych usług korzysta już ponad 800 tysięcy osób które dokonało prawie 13 milionów wypożyczeń rowerów. Dla tych, spośród naszych użytkowników, którzy posiadają kartę MultiSport, ale również dla osób, które jeszcze nie dołączyły do grona rowerzystów miejskich, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dzięki niej korzystanie z wypożyczalni jest jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.
W celu skorzystania z oferty dla użytkowników kart MultiSport należy wejść na stronę internetową www.nextbike.pl/multisportbike i zarejestrować się, podając numer aktywnej karty MultiSport. Następnie – wypełnić pozostałą część formularza i kliknąć przycisk „dalej”. Od tego momentu użytkownikowi codziennie przysługuje wypożyczenie roweru w ramach jednego z systemów Nextbike Polska do 60 minut.

MultiSportBike przeznaczony jest zarówno dla tych osób, które dotychczas nie posiadały konta rowerzysty miejskiego, jak i dla zarejestrowanych już w jednym z systemów Nextbike. Warunkiem jest posiadanie aktywnej karty MultiSport i rejestracja za pośrednictwem strony www.nextbike.pl/multisportbike. Dotychczasowi użytkownicy mogą „zapisać się”, używając tego samego adresu e-mail i numeru telefonu, na które wcześniej rejestrowali się już w swoim mieście.
W takim przypadku zostanie utworzone nowe konto – z nowym numerem PIN. Poprzednie konto i przypisany mu PIN nadal pozostają ważne. Zarówno „starzy”, jak i „nowi” użytkownicy po zakończeniu procesu rejestracji otrzymają e-mailem i SMS-em 6-cyfrowy numer PIN, służący do logowania się przy stacji w momencie wypożyczania roweru.

W razie pytań i wątpliwości, wszystkie informacje na temat oferty można uzyskać, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta swojego systemu rowerowego lub dzwoniąc na dedykowany programowi numer: +48 123 06 09.

Informacja Prasowa

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021