Fotorelacje

Derby Podkarpacia na remis !!!

Derby Podkarpacia na remis !!!

Długie lata przyszło nam czekać na prawdziwe derbowe spotkanie, z udziałem kibiców obydwu drużyn. Trzeba przyznać, że stanęli oni na wysokości zadania, tworząc naprawdę wspaniałą atmosferę na trybunach. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola przyszykowało niespodziankę dla najmłodszych fanów Stali. Dzieciaki miały malowane kolorowe pasy na policzkach w barwach : biało-czerwonych oraz zielono-czarnych.

Na samym boisku, w pierwszej części gry działo się niewiele. Można by powiedzieć że było to typowe spotkanie derbowe. Walka, walka i jeszcze raz walka, a niewiele ładnej dla oka gry. Widać było po naszych piłkarzach jak wiele sił kosztowało ich, środowe wygrane po rzutach karnych spotkanie w Pucharze Polski z Piastem Gliwice. Gra w pierwszych  45 min. toczyła się głównie w środkowej części boiska.

Na szczęście piłkarskie spotkanie ma dwie połowy, i druga z nich nie rozczarowała. Było w niej wszystko co najpiękniejsze w tego typu spotkaniach czyli, walka, emocje, głośny doping na trybunach no i oczywiście bramki.  Świetnie drugie 45 minut  zaczęli gospodarze, którzy w 47 min. zdobyli bramkę.  Fatalny błąd obrońcy wykorzystał niezawodny ostatnio Tomasz Płonka, który strzałem wślizgiem zdobył bramkę dla Stali. Po tej bramce gra nabrała tempa. Szybkie akcję przenosiły się z jednej pod drugą bramkę. Jednak 100% akcji brakowało. Wydawało się jednak, że zielono-czarnym uda się dowieść do końca jedno bramkowe prowadzenie. Jednak chyba zabrakło trochę sił i wykorzystali to siarkowcy, którzy w 82 min. zdobyli bramkę wyrównującą. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył po rzucie rożnym , strzałem głową Stefanik. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

“Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

“Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

stw24.pl24 marca 2020

Koronowirus-kolejna ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

stw24.pl20 marca 2020

W niedzielę transmisja mszy z Klasztoru Kapucynów

stw24.pl13 marca 2020