W Stalowej Woli

Do VIVIO! wchodzi Agata Meble

Do VIVIO! wchodzi Agata Meble

Austriacka firma z sektora nieruchomości – IMMOFINANZ, właściciel VIVO! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy tego najnowszego centrum handlowego w mieście. Dzięki zawartemu porozumieniu już w IV kwartale br. bezpośrednio przy VIVO! zainicjowana zostanie budowa salonu meblowego tej znanej w całej Polsce marki. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 6.500 m kw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4.200 m kw. Zakończenie prac budowlanych dotyczących tej inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2017 roku.

„Wielkość i zasięg inwestycji, które prowadzimy w VIVO! powoduje, że Stalowa Wola coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na handlowej mapie całego Podkarpacia. Kolejnym przykładem potwierdzającym tę tezę jest Agata, jedna z najbardziej cenionych rodzimych marek, która otworzy swój salon właśnie w Stalowej Woli, tuż obok naszego centrum handlowego”, powiedział Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola. „Wart podkreślenia jest również fakt, że dotrzymujemy obietnic danych mieszkańcom i tworzymy swojego rodzaju kompleks zakupowo – rozrywkowy, do którego nie tylko warto przyjeżdżać, ale wręcz chce się przyjeżdżać, ze względu na rosnącą nieprzerwanie kompleksowość oferty”, dodał.

Agata podsiada aktualnie 18 salonów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Inwestycja w Stalowej Woli swoją konstrukcją zostanie połączona z VIVO! od strony północnego wejścia do centrum handlowego. Podobnie jak w innych swoich lokalizacjach, również w Stalowej Woli Agata zapewni dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

„Już od dłuższego czasu rozważaliśmy ekspansję geograficzną marki Agata, by zaistnieć z naszą ofertą na nowych obszarach. Od momentu gdy usłyszeliśmy o planach budowy VIVO! w Stalowej Woli, zaczęliśmy dokładnie przyglądać się właśnie tej lokalizacji, uznając ją za wyjątkowo atrakcyjną. Nasze przypuszczenia szybko się potwierdziły. Podjęcie finalnej decyzji o zainwestowaniu w tym mieście i podpisanie umowy dotyczącej budowy salonu w tym konkretnym miejscu możemy nazwać naturalnym krokiem w naszym dalszym rozwoju”, powiedział Jarosław Pruszowski Dyrektor Koordynacji Inwestycji, Agata S.A.

VIVO! Stalowa Wola to centrum handlowe będące własnością austriackiej firmy z sektora nieruchomości IMMOFINANZ. Projekt, którego pierwsza część z łącznie ok. 22.500 m kw. powierzchni pod wynajem została oficjalnie otwarta 5 listopada 2015 roku, jest prowadzony wspólnie z partnerem, Acteeum Group.

Informacja prasowa: IMMOFINANZ

 

9 komentarzy

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Stalowej Woli

Oddział Neonatologiczny w Stalowej Woli ma nowego szefa

stw24.pl20 kwietnia 2021

Oszustwa na spis powszechny- Nie daj się oszukać !

stw24.pl20 kwietnia 2021

“Motyle” coraz wyżej w punktacji drużynowej

stw24.pl20 kwietnia 2021

11 czerwonych serc stanie w Powiecie Stalowowolskim

stw24.pl19 kwietnia 2021

Ochronne szczepienia lisów wolno żyjących

stw24.pl19 kwietnia 2021

Budynki OSP czeka rozbudowa

stw24.pl15 kwietnia 2021

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Zmiana organizacji ruchu na DK19 Zdziary-Zarzecze

stw24.pl13 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021