W Stalowej Woli

Dobry żart tynfa wart, czyli Prima Aprilisowe artykuły

Dobry żart tynfa wart, czyli Prima Aprilisowe artykuły

Większość z Was pamiętała, ale wszystkim pozostałym przypominamy, że wczoraj był Prima Aprilis i my w redakcji również uczyniliśmy zadość tradycji – kilka naszych artykułów było zwykłym żartem.

Rondo na Energetyków im. A. Merkel

Dowcip się spodobał, co było widać po dyskusji na Facebooku. Oczywiście nie ma w planach nadawania imienia Angeli Merkel naszemu nowemu rondu. Nie wpłynął póki co żaden wniosek w tej sprawie, choć samo rondo rzeczywiście patrona nie ma. Prawdziwa jest też informacja o dofinansowaniu ze środków unijnych. Natomiast wypowiedzi, jak i wniosek pań radnych zostały zmyślone na potrzeby artykułu. Wszystkie panie – Paulinę Miśko, Ilonę Kaczmarek i Karolinę Paleń pozdrawiamy i mamy nadzieję, że i im żart się spodobał. Kto wie, może będzie to inspiracją do jakiegoś wspólnego działania nowych pań radnych? Trzymamy kciuki za całe trio.

Behemoth i Bayer Full na Dniach Stalowej Woli w czerwcu

Jak szaleć to szaleć, czemu nie! Artykuł miał być zmyłą, która zminimalizuje ryzyko posądzenia innych tekstów o bycie jedynie żartem. Prawdą jest jednak, że w czerwcu na Błoniach zagoszczą gwiazdy podczas obchodów w nowej formule. Jak już niektórzy zauważyli na majówkę nie planowani są na scenie żadni goście. Od tego roku maj ma być świętem naszej lokalnej kultury. Odbędą się wtedy tradycyjnie Rowerowy Cross Country, Miejskie Dyktando „Gżegżółki” czy Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych. Na scenie głównej na wieczór planowane są nie występy gwiazd z zewnątrz, ale naszych regionalnych perełek. Wiemy już, że koncert da Marcin Dyjak, a na finał majówki planowany jest The Best Off Stalowa Wola. Co wyjdzie z planów czerwcowych? Na razie wiadomo tylko, że będą pokazy lotnicze w Turbi, które jeszcze do niedawna nazywano Air Show.

Krystyna Skowrońska ministrem finansów. SZOK W PLATFORMIE

Wszystkich zwolenników poseł Krystyny Skowrońskiej uspokajamy – dalej jest ona członkiem PO i dalej startuje w wyborach do europarlamentu z listy Koalicji Europejskiej. W tym artykule zmyślone było niemal wszystko. Może poza nazwiskami i sposobami działania. Panią poseł serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za przyłączenie się do Prima Aprilisowego żartu i udostępnienie artykułu na swoim Facebooku.

Nie udało nam się niestety napisać artykułu, na którym nikt z naszych Czytelników by się nie poznał. Trudno. Czegoś tam się o Waszym poczuciu humoru nauczyliśmy i może już za rok nabierzemy Was wszystkich, kto wie? W każdym razie dziękujemy za znakomitą zabawę. Z przyjemnością pisało się artykuły wczorajsze, jak i niniejszy.

AL

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nauczyciele i uczniowie z Ekonomika w Maladze

stw24.pl22 października 2021

Konkurs na „Wolontariusza Roku 2021”

stw24.pl22 października 2021

Wystawa Giełdy Papierów Wartościowych odwołana

stw24.pl22 października 2021

Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

stw24.pl21 października 2021

W Stalowej Woli stanie jubileuszowa wystawa Giełdy Papierów Wartościowych

stw24.pl21 października 2021

Planowane wyłączenia prądu

stw24.pl21 października 2021

Paweł Wakuła i jego atrakcyjne sposoby na książkę historyczną dla dzieci

stw24.pl20 października 2021

Młodzi poeci nagrodzeni w MBP

stw24.pl19 października 2021
dom samotnej matki

Konkurs na dyrektora SOWiIK-u

stw24.pl19 października 2021