sport

Doskonałe wyniki SKB na Biegu Nadwiślańskim

Doskonałe wyniki SKB na Biegu Nadwiślańskim

Świetnie spisali się zawodnicy Stalowowolskiego Klubu Biegacza, a także inne osoby ze Stalowej Woli na 39. Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu.

Biegacze mieli do pokonania 15 – kilometrową trasę z Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim, wzdłuż Wisły Wisłostradą nad Jeziorem Tarnobrzeskim, a meta była w Tarnobrzegu w zamku w Dzikowie.
W tej rywalizacji licznie uczestniczyli członkowie Stalowowolskiego Klubu Biegacza, którzy ukończyli bieg na czołowych miejscach. W swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsca zajęli
Małgorzata Siembida,  Bogdan Dziuba, Stanisław Łańcucki i Henryk Brzozowski,.
Świetnie spisał się także Stanisław Lebioda, reprezentant KKS Victoria Stalowa Wola, który w swojej kategorii był pierwszy.
Bieg ukończyło 142 osoby.

Poniżej wyniki biegaczy z SKB i innych ze Stalowej Woli.

K30
1. Małgorzata Siembida, SKB, 1:00:19,01
4. Monika Rychlak – Bożek, SKB 1:09:59,35
7. Barbara Skrzypczak, SKB, 1:13:39,59
12. Gertruda Siembida, SKB, 1:22:09,44

K40
3. Beata Orłowska, SKB, 1:14:41,19
4. Małgorzata Jarocka- Reczek, SKB, 1:14:41,38
8. Justyna Zaorska, SKB, 1:22:09,25
10.  Monika Gawron, Stalowa Wola, 1:26:56,5

K50
2. Barbara Wiatrowicz, SKB, 1:16:52,44
5. Elżbieta Giełbutowicz, SKB, 1:42:19,58

M19
1. Stanisław Lebioda, KKS Victoria Stalowa Wola, 58:52,41
2. Bartłomiej Tworek,  KKS Victoria Stalowa Wola, 1:03:16,30

M20
3. Patryk Pawłowski, Stalowa Wola, 50:30,04
7. Janusz Gęśla, SKB, 1:05:12,60

M30
4. Paweł Krupa, SKB, 56:28,13
5. Grzegorz Wójs, Stalowa Wola, 57:08,57
6. Tomasz Łeptuch, SKB, 57:11,00
11. Mariusz Gołos, Stalowa Wola, 1:05:58,08

M40
1. Bogdan Dziuba, SKB, 50:39,44                                                                                                                                                                                                                                                                                   6. Piotr Proszowski, SKB, 59:26,85
12. Andrzej Szwed, SKB, 1:06:59,77
21. Wojciech Orłowski, SKB, 1:16:01,65
25. Artur Gawor, Stalowa Wola, 1:20:04,44

M50
1. Stanisław Łańcucki, SKB, 57:41,02
2. Mirosław Jakubik, Zaleszany, 59:03,76
3. Jacek Garbacik, SKB, 1:00:19,43
5. Roman Oczkowski, Stalowa Wola, 1:01:26,24
7. Andrzej Augustyn, SKB, 1:04:54,73
8. Piotr Rochowski, SKB, 1:11:29,64
9. Piotr Banaczyk, Stalowa Wola, 1:12:25,52
13. Marian Włodarczyk, SKB, 1:20:35,47

M60
2. Adam Szymański, SKB, 1:07:56,66
3. Marian Krawczak, SKB, 1:07:56,80
5. Stanisław Młynarski, SKB, 1:09:13,22
6. Grzegorz Młynek, Stalowa Wola, 1:12:05,85
7. Zygmunt Golik, SKB, 1:13:05,61
9. Eugeniusz Myszka, 1:22:01,19

M70
1. Henryk Brzozowski, SKB, 1:25:24,33

Joanna Piechuta

fot. Wioletta Wojtkowiak

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021

Oliwia Sybicka na konsultacjach w Puszczykowie

stw24.pl30 marca 2021

Drugie miejsce MKT w konkursie na Klub Roku SiA

stw24.pl25 marca 2021

Trzy kolejki i po awansie.

stw24.pl20 marca 2021

Pierwszaki z gminy Pysznica pływają na medal

stw24.pl17 marca 2021

SP MOTYL z medalami na “Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego Dzieci”

stw24.pl16 marca 2021

Oliwia na Tennis Europe, jako jedyna polka w finale

stw24.pl10 marca 2021

Obiecanki cacanki Prezydenta

stw24.pl6 marca 2021

Dwa zwycięstwa młodziczek VEGI MOSiR w Przemyślu

stw24.pl2 marca 2021