Kronika Policyjna

Dwóch piratów straciło prawo jazdy

Dwóch piratów straciło prawo jazdy

Stalowowolscy policjanci potwierdzili zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości w Stalowej Woli na ulicy Komisji Edukacji Narodowej i w Kępiu Zaleszańskim w gminie Zaleszany. Wczoraj we wskazanych miejscach dwóch kierujących za zbyt szybką jazdę straciło swoje uprawnienia.

Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy Stalowej Woli zgłosili przekraczanie prędkości na ulicy Komisji Edukacji Narodowej. W ramach weryfikacji zgłoszenia wczoraj we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego.

Podczas kontroli policjanci zmierzyli prędkość kierującemu land roverem, 21-letniemu mieszkańcowi powiatu stalowowolskiego. Młody mężczyzna poruszał się z prędkości 107 km/h, w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h.

Przekraczanie prędkości zgłosili również mieszkańcy Kępia Zaleszańskiego w gminie Zaleszany. Również to zgłoszenie zostało potwierdzone. Wczoraj tuż przed godz. 17.30 policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę kierującego samochodem marki Peugeot, który jechał z prędkością 128 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Pamiętajmy! Kierującym, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta. Następnie zostanie ono przesłane do właściwego starosty, który wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument – za pierwszym razem na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców

stw24.pl13 września 2021

Szynobus potrącił leżącego przy torach mężczyznę

stw24.pl13 września 2021

Bezpieczna droga do szkoły ze stalowowolską policją

stw24.pl10 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

stw24.pl7 września 2021

Zatrzymani na doglądaniu uprawy konopi

stw24.pl27 sierpnia 2021

W miniony weekend policja zatrzymała trzech pijanych kierowców

stw24.pl24 sierpnia 2021

Śmiertelny wypadek w powiecie stalowowolskim

stw24.pl20 sierpnia 2021

Tymczasowy areszt dla podejrzanej o zabójstwo 42-latka

stw24.pl19 sierpnia 2021

Pijany kierowca zasnął za kierownicą

stw24.pl12 sierpnia 2021