kultura i rozrywka

Festiwal Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

Festiwal Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

W tym roku odbędzie się już VI edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej organizowana przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Przesłuchania laureatów odbywać się będą 4 czerwca 2016 od godz.12.00, a wręczenie nagród  o godz. 17.00. Podczas koncertu laureatów wystąpię także dzieci i młodzież z ZSO Zaklików. 

Jury będzie obradować w składzie: Lila Wojciak – Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, Maciej Tomaszewski pianista – pedagog Wydziału Wokalno – Estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, muzyk Teatru Roma i Buffo w Warszawie. Przewodniczący jury – Maciej Stryjecki, absolwent  Liceum Ogólnokształcącego w Zaklikowie, producent i wydawca płyt, redaktor naczelny miesięcznika Hi-Fi i Muzyka, członek Akademii Fonograficznej ZPAV (przyznającej Fryderyki) oraz Julia Burzyńska – Kaczyńska, absolwentka Zaklikowskiego Liceum Ogólnokształcącego w Zaklikowie, filolog angielski na stałe mieszkająca w Wielkiej Brytanii, redaktor naczelna Mieszkanecznik od Podszewki.

plakat festiwal piosenki angielskiej

Nagrody festiwalu finansowane są przez Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, a także przez inne instytucje takie jak: Bank Spółdzielczy w Kraśniku Oddział Zaklików, Rada Rodziców ZSO Zaklików, Izabela Niedziałek – sklep Groszek, firma RegArm – Marian i Marcin Dziechciarscy, wydawnictwo językowe Oxford University Press.

Organizatorzy (Wioletta Przywara, Lidia Toczyska – Przywara, Małgorzata Chrząstowska, Bożena Balcerowska) zapraszają wszystkich w dniu 4.06.2016 na kolejną edycją festiwalu, w którym tak chętnie uczestniczy coraz większa grupa dzieci i młodzieży z dwóch województw: podkarpackiego i lubelskiego, a i talenty z Zaklikowa mogą z roku na rok uwypuklić swój talent wokalny w lokalnym środowisku.

źródło:  ZSO Zaklików

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ruszyła 14. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2020”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Poznaj zasady bezpieczeństwa w sieci

stw24.pl8 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Stowarzyszenie PANDOZ realizuje budowę placu zabaw w Antoniowie

stw24.pl6 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich.

stw24.pl25 marca 2021