W Stalowej Woli

Festiwal Youthest już w sobotę

Festiwal Youthest już w sobotę

W najbliższą sobotę, 22 czerwca, na stalowowolskich Błoniach odbędzie się po raz pierwszy w naszym mieście festiwal Youthest. Jego organizatorem jest Fundacja Klub Młodych Liderów z Mielca. Do tej pory festiwal odbywał się w Mielcu i Rzeszowie.

Youthest łączy w sobie tak naprawdę cztery festiwale: Baniek Mydlanych, Kolorów, Ognia oraz Fajerwerków. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy odbiorców,. Celem festiwalu jest bowiem integracja pokoleń we wspólnej zabawie.

Festiwal Baniek Mydlanych zaplanowany jest na godzinę 15:00, a skierowany jest do najmłodszych. Dzieci dostaną darmowe bańki mydlane od firmy TUBAN. Będzie okazja do pobicia rekordu na największą liczbę baniek mydlanych w powietrzu. Nie zabraknie kilkumetrowych baniek mydlanych, a także takich, które umożliwiają zamykanie osób wewnątrz. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje, m.in.: konkursy, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, skręcane balony, slime.

Na Festiwalu Kolorów główną atrakcją będzie barwny puder Holi. Start zaplanowany jest na godzinę 17:30. Na scenie pojawią się najlepsi DJ-e oraz zespół Fever. Całości dopełni pokaz zumby.

Festiwal Ognia to kolejna część, która rozpocznie się o godzinie 21:30. W trakcie spektaklu grupa artystów z Rzeszowa bawi się ogniem, tworząc widowisko, które wręcz kipi uczuciami i zachwyca każdego bez względu na wiek.
Ostatnią częścią jest Festiwal Fajerwerków planowany na godzinę 22:00. Mając na uwadze dobro zwierząt spektakl trwać będzie maksymalnie 5 minut, a w jego czasie wykorzystane zostaną w dużej części tzw. „silenty” (ciche fajerwerki).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fundacja Klub Młodych Liderów działa w Mielcu od ponad 5 lat. Jej misją jest wspieranie młodych i ambitnych mielczan poprzez organizację szkoleń, warsztatów czy pomoc merytoryczną. Ponadto realizują różne projekty mające na celu podniesienie jakości życia lokalnej społeczności. Dotychczas udało im się zorganizować wiele wydarzeń o różnorodnej tematyce, jak maratony filmowe czy turnieje sportowe.

Poprzednie edycje Festiwalu Youthest cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Mielca i okolic, przez co stały się wizytówką fundacji. Z tego względu w tym roku podjęto się jego organizachji w trzech miastach na Podkarpaciu – Mielcu, Tarnobrzegu i Stalowej Woli.

_MG_0850

_MG_0529

1560637055393__MG_0348

_MG_1224

Amelia Chodorek

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Podsumowanie Inicjatywy „Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19”

stw24.pl29 października 2021

Bezpłatna komunikacja miejska dowiezie na cmentarze

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Konkurs na Tydzień Bibliotek 2021 rozstrzygnięty – I miejsce dla MBP!

stw24.pl29 października 2021

Wmurowali kamień węgielny w mury powstającego żłobko-przedszkola

stw24.pl28 października 2021

Program Fabryka w Stalowej Woli z pozwoleniem na budowę

stw24.pl27 października 2021