W Stalowej Woli

Festiwal Youthest już w sobotę

Festiwal Youthest już w sobotę

W najbliższą sobotę, 22 czerwca, na stalowowolskich Błoniach odbędzie się po raz pierwszy w naszym mieście festiwal Youthest. Jego organizatorem jest Fundacja Klub Młodych Liderów z Mielca. Do tej pory festiwal odbywał się w Mielcu i Rzeszowie.

Youthest łączy w sobie tak naprawdę cztery festiwale: Baniek Mydlanych, Kolorów, Ognia oraz Fajerwerków. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy odbiorców,. Celem festiwalu jest bowiem integracja pokoleń we wspólnej zabawie.

Festiwal Baniek Mydlanych zaplanowany jest na godzinę 15:00, a skierowany jest do najmłodszych. Dzieci dostaną darmowe bańki mydlane od firmy TUBAN. Będzie okazja do pobicia rekordu na największą liczbę baniek mydlanych w powietrzu. Nie zabraknie kilkumetrowych baniek mydlanych, a także takich, które umożliwiają zamykanie osób wewnątrz. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje, m.in.: konkursy, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, skręcane balony, slime.

Na Festiwalu Kolorów główną atrakcją będzie barwny puder Holi. Start zaplanowany jest na godzinę 17:30. Na scenie pojawią się najlepsi DJ-e oraz zespół Fever. Całości dopełni pokaz zumby.

Festiwal Ognia to kolejna część, która rozpocznie się o godzinie 21:30. W trakcie spektaklu grupa artystów z Rzeszowa bawi się ogniem, tworząc widowisko, które wręcz kipi uczuciami i zachwyca każdego bez względu na wiek.
Ostatnią częścią jest Festiwal Fajerwerków planowany na godzinę 22:00. Mając na uwadze dobro zwierząt spektakl trwać będzie maksymalnie 5 minut, a w jego czasie wykorzystane zostaną w dużej części tzw. „silenty” (ciche fajerwerki).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fundacja Klub Młodych Liderów działa w Mielcu od ponad 5 lat. Jej misją jest wspieranie młodych i ambitnych mielczan poprzez organizację szkoleń, warsztatów czy pomoc merytoryczną. Ponadto realizują różne projekty mające na celu podniesienie jakości życia lokalnej społeczności. Dotychczas udało im się zorganizować wiele wydarzeń o różnorodnej tematyce, jak maratony filmowe czy turnieje sportowe.

Poprzednie edycje Festiwalu Youthest cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Mielca i okolic, przez co stały się wizytówką fundacji. Z tego względu w tym roku podjęto się jego organizachji w trzech miastach na Podkarpaciu – Mielcu, Tarnobrzegu i Stalowej Woli.

_MG_0850

_MG_0529

1560637055393__MG_0348

_MG_1224

Amelia Chodorek

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Płacił zbliżeniowo cudzą kartą wpadł ręce policji

stw24.pl4 czerwca 2020

Imię dla edukacyjnego robocika wybrane!

stw24.pl3 czerwca 2020

Kolejne obywatelskie zatrzymanie pijanego

stw24.pl3 czerwca 2020

Tomasz Solecki nowym prezesem „Stal” Stalowa Wola PSA

stw24.pl2 czerwca 2020

Starorzecze w Przyszowie nabiera ostatecznego kształtu

stw24.pl2 czerwca 2020

Wznowiona obsługa w Urzędzie Gminy w Pysznicy

stw24.pl2 czerwca 2020

Parking przy ul. Okulickiego oddany

stw24.pl2 czerwca 2020

Muzeum zaprasza na Rodzinne niedziele

stw24.pl2 czerwca 2020

Czwórmiasto może połączyć nowa linia kolejowa

stw24.pl1 czerwca 2020