Rozrywka

Gest który kłuje w oczy władze.

Gest który kłuje w oczy władze.

Gdy kilka tygodni temu sejm pracował nad ustawą, która będzie dawała możliwość przekazania, 2 miliardów złotych rocznie na TVP, nikomu w Stalowej nawet nie przeszło do głowy, iż obsceniczny gest posłani Lichockiej będzie miał taki wpływ na wydarzenia w Polsce, a nie wspominając już o Stalowej Woli. Kilka dni po tych wydarzeniach Spontaniczny Sztab Obywatelski, który zaczął zbierać środki, aby gest pokazać na jednym bilbordzie, a okazało się, że odzew był tak duży, że będzie ich ponad 130 w całej Polsce. I tu zaczyna się historia z naszym bilbordem a w sumie już dwoma.

Kampania plakatowania polski zaczęła się przebijać w mediach ogólnopolski i’jest solą w oku dla PiS-u. Nie zdradzimy żadnej tajemnicy, że prezydent Nadbereżny wykona każde polecenie, które przyjdzie z nowogrodzkiej nawet to najbardziej głupie. Kilka dni temu, gdy pojawił się bilbord, w centrum miasta, który wywołał masę komentarzy, na naszym FB stało się jasne, że Nadbereżnemy sypnięto nie jedno ziarenko soli tylko całą garść.

GOrączkowe MAnipulacje

Kampanie na zlecenie prowadzi ogólnopolska agencja reklamowa, która wynajęła bilbord przy Okulickiego i zapłaciła od jednej agencji stalowowolskich. Gdy sprawa nabrała rozgłosu w mediach regionalnych i gdy okazało się, że agencja wynajęła tablicę, do której nie ma żadnego prawa, bo umowa skończyła się 31 grudnia, baner z tablicy zniknął. Właścicielem gruntu jest miast, które dzierżawi go Automobilklub ze Stalowej Woli. Agencja ze Stalowej Woli tłumaczyła się, że to nie ona usunęła baner, ale zauważmy jedną ciekawą sprawę, właściciel tej agencji zasiada w zarządzie fundacji, gdzie prezesem jest radny PiS-u Andrzej Kochan tam, również pracowała kolejna radna z PiS-u Ilona Kaczmarek. Agencja współpracuje z miastem i dostaje zamówienia z wolnej ręki. Jak mówią nam nasi informatorzy, proszący zachować anonimowość, prezydent osobiście dzwonił do właściciela z prośbą o usunięcie baneru. Kto usunął feralny baner, z tablicy musi mieć świadomość, że zniszczył czyjąś własność, a na to są już paragrafy. Na pytania, które wysłaliśmy do agencji, nikt nie odpowiedział.

W czwartek pojawił się kolejny bilbord tuż przy wjeździe z Jana Pawła na obwodnice znów z gestem Lichockiej około 100 metrów od domu rodzinnego pana prezydenta. I historia się powtórzyła, dziś został usunięty. Czyżby prezydent, wychodząc na balkon i patrząc w oczy koleżance partyjnej, stwierdził, że w Stalowej o PiS-ie można albo dobrze, albo wcale, a może woli blondynki niż brunetki, bo jak był powieszony baner, Europosłanki Łukaciejewskiej, nikomu to nie przeszkadzało. Czy zadziała ostatnio modna „samopomoc sąsiedzka” i po telefonie do sąsiada baner znów zniknął ?

.
 Na podstawie tej jeden sytuacji, jak w soczewce widać, że kilka lat temu środowisko związane z Nadbereżnym które mówiło, że były prezydent Szlęzak, z miasta naszego zrobił własny folwark a miasto obrosła sitwa. To jak teraz nazwać to, co się dzieje w mieście ? Jeden bilbord a cała machina pisowskich konszachtów została uruchomiona.

Jedno jest pewne, organizatorzy akcji się nie poddają, i jak mówią baner, w Stalowej się pojawi, czy to się władzy podoba, czy nie.

Grzegorz Poniedzielski

2 komentarze

Komentarze

 1. rodabex

  23 marca 2020 at 22:00

  Powinie taki baner być na każdej ulicy a nawet na Placu Niebiańskiego Spokoju. Czego sie pa boi a tym bardziej wstydzi panie Nadbereżny? Przecież to jest prawda a nie klamstwo pisowskie. Tak pokazał owa pani ten palec.

  • Karol

   24 marca 2020 at 15:45

   To może drugi bilbordzik zróbcie z “dorżniemy watahy” jest bardziej
   wyrazisty😂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Place zabaw i siłownie na powietrzu otwarte od jutra

stw24.pl29 maja 2020

Stalowa Woli Radość – niecodzienna akcja VIVO!

stw24.pl21 maja 2020

Prace na placu osiedla Pławo trwają

stw24.pl13 maja 2020
stadion

Otwarte zewnętrzne obiekty sportowe

stw24.pl7 maja 2020

Oliwier Szot w finale Ogólnopolskiego Konkursu “Złoty Mikrofon” w Opocznie

stw24.pl6 kwietnia 2020

Warsztaty Wielkanocne – zajączek zakładka

stw24.pl6 kwietnia 2020

Monika Trela w sztabie Andrzeja Dudy.

stw24.pl1 kwietnia 2020

Nie żyje dwóch pacjentów z koronawirusem.

stw24.pl30 marca 2020
szpital

Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie Stalowowolskim

stw24.pl27 marca 2020