sport

Igrzyska Sportu z Zdrowia w Stalowej Woli

Igrzyska Sportu z Zdrowia w Stalowej Woli

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli 1 maja 2016 roku organizuje  „Igrzyska Sportu i Zdrowia” w ramach których odbędą się 3 oddzielne bloki imprez:

1) Olimpiada Przedszkolaków
2) Senioriada
3) Stalowowolskie Zmagania Sportowo-Rekreacyjne

Zgodnie z motywem przewodnim imprezy „Sport łączy pokolenia” zaplanowaliśmy współzawodnictwo dla mieszkańców w różnym wieku. Olimpiada przeznaczona jest dla dzieci z wszystkich przedszkoli w Stalowej Woli oraz ich rodziców. Sprawdzimy szybkość, celność oraz siłę najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Pomiędzy blokami imprez zaplanowaliśmy ZUMBĘ międzypokoleniową dla wszystkich chętnych. W Senioriadzie mogą wziąć udział osoby powyżej 55 roku życia, tworząc 5 – osobowe zespoły, wśród konkurencji znajdziemy m.in. bicie piany z jajek na czas, bieg sztafetowy z balonem, rzuty piłką lekarską. W Zmaganiach Sportowo-Rekreacyjnych będą mogli wziąć udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy Stalowej Woli. Przygotowaliśmy tor wyzwań dla mieszkańców, Armwrestling – wybór najsilniejszej ręki w Stalowej Woli oraz drużynowy konkurs “Sprawnościowej Jazdy Rowerem po Torze przeszkód”. Zmagania odbędą się na boisku bocznym.

igrzyska
Dodatkowo podczas imprezy zaprezentują się lokalne organizacje i stowarzyszenia sportowe: Lejdis Studio, Passion and Sport Fitness and Wellnes, Merengue, Kaito Team, Most Broken Crew, Freestyle Slalom, Wiking Nisko, a także Wydział Gospodarki Odpadami i Word Tarnobrzeg. W programie przewidziano także warsztaty breakdance oraz nordic walking.
Dla uczestników popcorn i wata cukrowa gratis.

Zgłoszenia uczestników na Olimpiadę i Senioriadę przyjmowane są do 25.04.2016r. w sekretariacie MOSiR po pobraniu i wypełnieniu karty zgłoszeniowej. Zapisy na Stalowowolskie Zmagania Sportowo-Rekreacyjne w dniu imprezy.

Zapraszamy 1 maja już od godziny 10:00.

źródło: FB MOSiR

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Więcej w sport

Z Lubina do Krynicy Zdrój, rowerami dla Bartusia

stw24.pl2 sierpnia 2021

Grali o Puchar Starosty

stw24.pl29 lipca 2021

Onko Tour – Rowerem po zdrowie

stw24.pl28 lipca 2021

Będzie remont sali sportowej przy CEZ w Stalowej Woli

stw24.pl23 lipca 2021

Tymczasowo przejął obowiązki MOSiRu

stw24.pl20 lipca 2021

Szybowcowe Mistrzostwa Polski 9 lipca w Turbi

stw24.pl8 lipca 2021

Oliwia podwójną Mistrzynią Polski na kortach ziemnych

stw24.pl7 lipca 2021

Paweł Cieślik drugi w Bułgarii

stw24.pl29 czerwca 2021

Pobiegli w „Stalowej TRIADZIE ARP S.A.”

stw24.pl29 czerwca 2021