W powiecie

Inauguracja kampanii Andrzeja Dudy.

Inauguracja kampanii Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda odwiedza Stalową Wolę często, nie jest też tajemnicą, iż wpływ na to mają bliskie relacje z Lucjuszem Nadbereżnym prezydentem stalowej woli. Rafał Bochenek już od 10 45 zagrzewał przybyłych na spotkanie mieszkańców stalowej woli, ale również okolicznych miejscowości. Kilka minut po 11 na scenę wyszedł Lucjusz Nadbereżny, przywitał wszystkich przybyłych i niby było wszystko pod kontrolą, ale można było wyczuć pewne zdenerwowanie, czego dowodem jest, pomylenie przez Nadbereżnego daty wyborów. Kolejną osobą która przemówiła była Beata szydło. Bez żadnego zaskoczenia

Potrzebujemy budowania i realizowania do końca tego marzenia, które wtedy zaczęło się o wspólnym domu, o Polsce, w której każdy może godnie żyć, każdy jest szanowany. Dzisiaj przed nami kolejny wybór. Za kilkanaście dni będziemy dokonywali wyboru. Musimy podjąć decyzję czy chcemy, żeby prezydentem był człowiek, który udowodnił, że nie sprzeniewierza się swoim wyborcom, że dotrzymuje słowa, że wypełnił to wszystko, do czego zobowiązał, się, kiedy był kandydatem na urząd prezydenta, że godnie reprezentował kraj, że zawsze bronił interesu Polski- mówi Beata Szydło.

 

Tuż przed 12 do zgromadzonych wyszedł Andrzej Duda -Dzisiaj przybywam nie tyle jako prezydent RP, ale jako kandydat na urząd prezydenta, prosząc was pokornie o wsparcie i o głosy, nie tyle dla siebie, ile dlatego, żeby Polska mogła dalej się rozwijać, podążać tą dobrą drogą. Kandyduję po to, żeby nas nikt o te 5 lat nie cofnął. Kandyduje po to, żeby nie przyszedł ktoś, kto zaburzy rozwój, kto będzie generował awantury i kłótnie, ktoś kto, zamiast budować, będzie się bił albo walczył, co zapowiadają niektórzy. Chcę dalej być prezydentem polskich spraw, bo to jest dla mnie najważniejsze i dlatego właśnie kandyduje na urząd prezydenta Rzeczypospolitej, dla polskich spraw – powiedział Duda.

Grzegorz Poniedzielski

 

2 komentarze

Komentarze

  1. sasanka

    11 czerwca 2020 at 22:02

    PAD przez całą kadencję nie miał swojego zdania a był ino notariuszem prezesa – nawet nie rządu! Społeczeństwo takiej prezydenturze mówi Dość. Czas na zmianę. Pani Szydło, powinna pani bardziej pilnować swoich spraw a nie mieszać Polakom w głowach. Mieliśmy próbkę pani rządów przez 2 lata i wystarczy. Wystarczyło tego pośmiewiska także prezesowi, który postanowił się pozbyć czym prędzej “eksperta” z Brzeszcz!

  2. rodabex

    11 czerwca 2020 at 22:44

    Adres dla radnych opozycji, należy rozliczyć pana prezydenta z tej imprezy także od strony finansów publicznych. Kto mianowicie finansował darmową kiełbasę wyborczą? na spotkaniu z niszczycielem ładu prawnego w RP?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Grzegorz Czajka dyrektorem stalowowolskiego szpitala

stw24.pl1 sierpnia 2020

Patryk Stosz triumfuje w Tour of Bulgaria

stw24.pl31 lipca 2020

Syreny alarmowe w Gminie Radomyśl n/Sanem

stw24.pl31 lipca 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

Stanowisko Gminy Pysznica w sprawie budowy drogi ekspresowej S74

stw24.pl30 lipca 2020

Inwestycje na stadionie Klubu Sportowego Czarni Lipa.

stw24.pl29 lipca 2020

Przerwa w dostawie wody z ujęcia Radomyśl n/Sanem

stw24.pl28 lipca 2020

Planowane wyłączenia prądu

stw24.pl28 lipca 2020

Piotr Brożyna piąty w Sibiu Cycling Tour

stw24.pl27 lipca 2020