W Stalowej Woli

Inkubator wzmacnia pozycję na rynku

Inkubator wzmacnia pozycję na rynku

Inkubator z certyfikatem

Stalowowolski Inkubator Technologiczny znacząco wzmocnił swoją  pozycję na rynku usług laboratoryjnych związanych  z pracami badawczo-pomiarowymi  metali.  Potwierdza to stosowny dokument Urzędu Dozoru Techniczneg, który został podpisany przez Prezesa UDT  22 maja br.

„Świadectwo Uznania Laboratorium”, bo o nim mowa, wydane przez UDT jest dla Inkubatora Technologicznego czymś ogromnie ważnym. „- Ten certyfikat  znacznie  wzmacnia pozycję naszego Laboratorium Metaloznawczego na rynku, stwarza możliwość poszerzenia oferty usługowej  i wykonywania zleceń dla najbardziej wymagających klientów. To potwierdzenie naszych starań o jakość wykonywanych badań  i pomiarów” – tak Cezary Kubicki, prezes ITSTW ocenia wagę otrzymanego przed  kilkoma dniami certyfikatu. Czytamy w nim:

„Urząd Dozoru Technicznego poświadcza, że Inkubator Technologiczny Sp. z o.o. /…/Laboratorium Metaloznawcze spełniając wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 uzyskało uznanie Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania badań laboratoryjnych”.

Uznanie UDT jest ważne na dwa lata od 10 maja br. i obejmuje metody badawczo-pomiarowe związane z próbami: rozciągania, zginania i udarności metali oraz pomiarami ich twardości.

Warto przypomnieć, że od 2013 r. ITSTW realizuje swą politykę jakości –  co potwierdza certyfikat LLoyd’s Register Quality Assurance Limited – w zgodzie z normą ISO 9001:2008.
Ów  certyfikat obejmuje:
— obróbkę maszynową CNC, cięcie strumieniem wody, elektrodrążenie i spawanie wiązką elektronów,
— badania laboratoryjne nieniszczące i niszczące,
— pomiary z wykorzystaniem maszyny współrzędnościowej,
— inkubację i  preinkubację  firm.

– Mamy w Inkubatorze stały „portfel zleceniodawców” i partnerów do świadczonych przez nas usług. Wywodzą się m.in. z przemysłu, startupowych przedsiębiorstw, ośrodków nauki i szkolnictwa wyższego. Jesteśmy i możemy być – także w aspekcie projektów nowej perspektywy unijnej- wartościowym  partnerem  i  wykonawcą projektów badawczo-rozwojowych. Ostatnio mamy częste sytuacje oferowania nam takiej współpracy. Certyfikaty potwierdzają, że możemy być  dla wnioskodawców innowacyjnych projektów wartościowym partnerem – ocenia dyrektor Antoni Kopyto  z ITSTW.

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nauczyciele i uczniowie z Ekonomika w Maladze

stw24.pl22 października 2021

Konkurs na „Wolontariusza Roku 2021”

stw24.pl22 października 2021

Wystawa Giełdy Papierów Wartościowych odwołana

stw24.pl22 października 2021

Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

stw24.pl21 października 2021

W Stalowej Woli stanie jubileuszowa wystawa Giełdy Papierów Wartościowych

stw24.pl21 października 2021

Planowane wyłączenia prądu

stw24.pl21 października 2021

Paweł Wakuła i jego atrakcyjne sposoby na książkę historyczną dla dzieci

stw24.pl20 października 2021

Młodzi poeci nagrodzeni w MBP

stw24.pl19 października 2021
dom samotnej matki

Konkurs na dyrektora SOWiIK-u

stw24.pl19 października 2021