W Stalowej Woli

Inkubator wzmacnia pozycję na rynku

Inkubator wzmacnia pozycję na rynku

Inkubator z certyfikatem

Stalowowolski Inkubator Technologiczny znacząco wzmocnił swoją  pozycję na rynku usług laboratoryjnych związanych  z pracami badawczo-pomiarowymi  metali.  Potwierdza to stosowny dokument Urzędu Dozoru Techniczneg, który został podpisany przez Prezesa UDT  22 maja br.

“Świadectwo Uznania Laboratorium”, bo o nim mowa, wydane przez UDT jest dla Inkubatora Technologicznego czymś ogromnie ważnym. “- Ten certyfikat  znacznie  wzmacnia pozycję naszego Laboratorium Metaloznawczego na rynku, stwarza możliwość poszerzenia oferty usługowej  i wykonywania zleceń dla najbardziej wymagających klientów. To potwierdzenie naszych starań o jakość wykonywanych badań  i pomiarów” – tak Cezary Kubicki, prezes ITSTW ocenia wagę otrzymanego przed  kilkoma dniami certyfikatu. Czytamy w nim:

“Urząd Dozoru Technicznego poświadcza, że Inkubator Technologiczny Sp. z o.o. /…/Laboratorium Metaloznawcze spełniając wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 uzyskało uznanie Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania badań laboratoryjnych”.

Uznanie UDT jest ważne na dwa lata od 10 maja br. i obejmuje metody badawczo-pomiarowe związane z próbami: rozciągania, zginania i udarności metali oraz pomiarami ich twardości.

Warto przypomnieć, że od 2013 r. ITSTW realizuje swą politykę jakości –  co potwierdza certyfikat LLoyd’s Register Quality Assurance Limited – w zgodzie z normą ISO 9001:2008.
Ów  certyfikat obejmuje:
— obróbkę maszynową CNC, cięcie strumieniem wody, elektrodrążenie i spawanie wiązką elektronów,
— badania laboratoryjne nieniszczące i niszczące,
— pomiary z wykorzystaniem maszyny współrzędnościowej,
— inkubację i  preinkubację  firm.

– Mamy w Inkubatorze stały „portfel zleceniodawców” i partnerów do świadczonych przez nas usług. Wywodzą się m.in. z przemysłu, startupowych przedsiębiorstw, ośrodków nauki i szkolnictwa wyższego. Jesteśmy i możemy być – także w aspekcie projektów nowej perspektywy unijnej- wartościowym  partnerem  i  wykonawcą projektów badawczo-rozwojowych. Ostatnio mamy częste sytuacje oferowania nam takiej współpracy. Certyfikaty potwierdzają, że możemy być  dla wnioskodawców innowacyjnych projektów wartościowym partnerem – ocenia dyrektor Antoni Kopyto  z ITSTW.

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021