kultura i rozrywka

Jakie nowe marki są w VIVO!?

Jakie nowe marki są w VIVO!?

Od momentu listopadowego oficjalnego rozpoczęcia funkcjonowania VIVO! Stalowa Wola, w centrum handlowym otworzyło się kolejnych osiem sklepów. Do ich grona zaliczyć można marki odzieżowe takie jak Pepco, Big Star, De Facto, Bytom, 50 Style, Sizeer oraz Green Point, a także sklep jubilerski Apart. Ponadto kolejny najemca tj. Subway podpisał umowę najmu w VIVO! i otworzy swoją restaurację w najbliższych tygodniach. VIVO! to marka należąca do IMMOFINANZ. Pierwszy, oddany do użytku, etap inwestycji w Stalowej Woli posiada łącznie ok. 22.500 m kw. pod wynajem. Realizacja drugiego, który powiększy centrum handlowe o dodatkowe 10.000 m kw. przewidziana jest na rok 2016.

„Cieszymy się, że udało się nam otworzyć osiem kolejnych sklepów jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Mieszkańcy Stalowej Woli nie mieli dotąd tak szerokiej oferty handlowej na wyciągniecie ręki, a teraz, dzięki nam mogą zakupić wszystkie prezenty świąteczne w jednym miejscu, przyjeżdżając do VIVO!”, skomentował Piotr Fedorczak, Center Manager, VIVO! Stalowa Wola. „Subway był pożądaną marką w mieście, stąd tym bardziej miło nam, że pozyskaliśmy tego najemcę dla naszego centrum handlowego” – dodał.

Nowo otwarte sklepy w VIVO! poszarzają głównie ofertę modową stalowowolskiego centrum handlowego, w tym tę skierowaną do młodzieży: Big Star, De Facto, 50 Style czy Sizeer, jak również dedykowaną dla kobiet: Green Point czy dla mężczyzn: Bytom. Ponadto, uzupełnieniem w tym zakresie jest Pepco, tj. międzynarodowa sieć sklepów, oferująca odzież oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku dla całej rodziny.

Ostatnim z otwartych nowych lokali handlowych w VIVO! jest sklep jubilerski Apart.

Subway to marka, która niebawem powiększy ofertę gastronomiczną VIVO! Co ważne, będzie to pierwsza restauracja tej sieci w Stalowej Woli. Zgodnie z założeniami pierwsi klienci będą mogli spróbować serwowanych w Subway-u kanapek, sałatek oraz wrapów już w pierwszych tygodniach stycznia.

VIVO! Stalowa Wola, to drugi (po Pile) obiekt oddany do użytku w tej koncepcji handlowej, przez austriackiego inwestora oraz dewelopera, IMMOFINANZ. Projekt w Stalowej Woli realizowany był wspólnie z partnerem, spółką Acteeum Group.

informacja prasowa: IMMOFINANZ

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ruszyła 14. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2020”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Poznaj zasady bezpieczeństwa w sieci

stw24.pl8 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Stowarzyszenie PANDOZ realizuje budowę placu zabaw w Antoniowie

stw24.pl6 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich.

stw24.pl25 marca 2021