kultura i rozrywka

Jakie nowe marki są w VIVO!?

Jakie nowe marki są w VIVO!?

Od momentu listopadowego oficjalnego rozpoczęcia funkcjonowania VIVO! Stalowa Wola, w centrum handlowym otworzyło się kolejnych osiem sklepów. Do ich grona zaliczyć można marki odzieżowe takie jak Pepco, Big Star, De Facto, Bytom, 50 Style, Sizeer oraz Green Point, a także sklep jubilerski Apart. Ponadto kolejny najemca tj. Subway podpisał umowę najmu w VIVO! i otworzy swoją restaurację w najbliższych tygodniach. VIVO! to marka należąca do IMMOFINANZ. Pierwszy, oddany do użytku, etap inwestycji w Stalowej Woli posiada łącznie ok. 22.500 m kw. pod wynajem. Realizacja drugiego, który powiększy centrum handlowe o dodatkowe 10.000 m kw. przewidziana jest na rok 2016.

„Cieszymy się, że udało się nam otworzyć osiem kolejnych sklepów jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Mieszkańcy Stalowej Woli nie mieli dotąd tak szerokiej oferty handlowej na wyciągniecie ręki, a teraz, dzięki nam mogą zakupić wszystkie prezenty świąteczne w jednym miejscu, przyjeżdżając do VIVO!”, skomentował Piotr Fedorczak, Center Manager, VIVO! Stalowa Wola. „Subway był pożądaną marką w mieście, stąd tym bardziej miło nam, że pozyskaliśmy tego najemcę dla naszego centrum handlowego” – dodał.

Nowo otwarte sklepy w VIVO! poszarzają głównie ofertę modową stalowowolskiego centrum handlowego, w tym tę skierowaną do młodzieży: Big Star, De Facto, 50 Style czy Sizeer, jak również dedykowaną dla kobiet: Green Point czy dla mężczyzn: Bytom. Ponadto, uzupełnieniem w tym zakresie jest Pepco, tj. międzynarodowa sieć sklepów, oferująca odzież oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku dla całej rodziny.

Ostatnim z otwartych nowych lokali handlowych w VIVO! jest sklep jubilerski Apart.

Subway to marka, która niebawem powiększy ofertę gastronomiczną VIVO! Co ważne, będzie to pierwsza restauracja tej sieci w Stalowej Woli. Zgodnie z założeniami pierwsi klienci będą mogli spróbować serwowanych w Subway-u kanapek, sałatek oraz wrapów już w pierwszych tygodniach stycznia.

VIVO! Stalowa Wola, to drugi (po Pile) obiekt oddany do użytku w tej koncepcji handlowej, przez austriackiego inwestora oraz dewelopera, IMMOFINANZ. Projekt w Stalowej Woli realizowany był wspólnie z partnerem, spółką Acteeum Group.

informacja prasowa: IMMOFINANZ

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Kolejny Piknik Rodzinny w Gminie Pysznica

stw24.pl22 września 2021

Kazimierz Szymeczko opowiadał o książkach, Śląsku i przestrzegał…

stw24.pl22 września 2021

Do Stalowej Woli zawitała mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool!”

stw24.pl20 września 2021

Z zielonego patio korzystają najmłodsi i dorośli

stw24.pl17 września 2021

MBP zaprasza dzieci i młodzież do Dyskusyjnego Klubu Książki

stw24.pl15 września 2021

Awans „Stalowych Rakiet” do finałów Talentiady Tenisowej

stw24.pl14 września 2021