W Stalowej Woli

Jessica Mercedes na urodzinach VIVO!

Jessica Mercedes na urodzinach VIVO!

5 listopada minie dokładnie rok od otwarcia centrum handlowego VIVO! w Stalowej Woli. W tym czasie obiekt zyskał grono swoich wiernych zwolenników, a marka VIVO! na stałe wpisała się w świadomości mieszkańców oraz odwiedzających z okolicznych miejscowości. Dowodem potwierdzającym popularność tego najnowszego centrum handlowego jest utrzymujący się na wysokim poziomie tzw. footfall (odwiedzalność). Co więcej, tuż przed swoimi urodzinami, VIVO! Stalowa Wola powiększyło grono swoich najemców o dwie kolejne marki tj. perfumerię Douglas oraz oferujący szeroką gamę kosmetyków Way To Beauty. Oba sklepy zostaną otwarte jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia.

jessica-mercedes

Z okazji swoich pierwszych urodzin, centrum handlowe przygotowało dla odwiedzających bogaty program atrakcji. Ich najjaśniejszym punktem będzie casting FashionTV, który właśnie 5 listopada wydarzy się w VIVO! Stalowa Wola, aby w ramach FashionTV Model Search dać szansę każdemu, kto marzy o zaistnieniu w świecie modelingu i ma na tyle odwagi by zrobić pierwszy krok. Co więcej, gościem specjalnym w ramach tego projektu będzie słynna blogerka modowa Jessica Mercedes. Opowie m.in. o najnowszych trendach w modzie i o idealnym stroju na casting. Inną znaną twarzą z telewizji, która pojawi się na urodzinowych obchodach VIVO! Stalowa Wola będzie prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Pełniąc rolę gospodarza, poprowadzi tego dnia wszystkie zaplanowane wydarzenia, zapowie pokazy mody oraz konkursy, które będą organizowane wspólnie z najemcami VIVO!.

Ponadto świętowanie w VIVO! Stalowa Wola nie obędzie się bez urodzinowego tortu, którym poczęstowani zostaną odwiedzający centrum handlowe, jak również szeregu atrakcji dla najmłodszych. Sklepy przygotowują na ten wyjątkowy dzień specjalne dedykowane urodzinom akcje rabatowe.

W okresie całego pierwszego roku funkcjonowania VIVO! zapewniło doskonałe warunki do zadebiutowania w mieście wielu nowym markom. W najbliższym czasie do ich grona dołączą kolejne dwie. Pierwszą z nich jest perfumeria Douglas, oferująca największy w Polsce wybór światowych oraz krajowych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak również do makijażu i zapachów. W VIVO! Stalowa Wola marka ta otworzy swój sklep na powierzchni ponad 200 m. kw. Way To Beauty natomiast – to zupełne novum nie tylko w Stalowej Woli, ale w całym województwie podkarpackim. Sklepy te specjalizują się w dostarczaniu profesjonalnych kosmetyków do ciała jak i pielęgnacji włosów. Otwarcie butiku tej marki w VIVO! dopełni aktualną ofertę handlową centrum w zakresie produktów kosmetyczno-drogeryjnych.

„To był bez wątpienia bardzo udany pierwszy rok dla VIVO! Stalowa Wola, co potwierdzają nie tylko wyniki odwiedzalności, ale także fakt, że nasze centrum handlowe zapisało się w świadomości mieszkańców również jako doskonałe miejsce spędzania wolnego czasu”, powiedział Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola. „W przyszłym roku czekają nas kolejne wielkie wydarzenia, a tymi najważniejszymi będą bez wątpienia otwarcie kina Helios oraz sklepu meblowego Agata. Będziemy nadal pracować nad udoskonalaniem naszej oferty, tak by móc proponować mieszkańcom wszystko to, co najlepsze w sferze nie tylko zakupowej, ale i rozrywkowej”, dodał.

Materiały prasowe

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021