Rozrywka

Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki

Wśród mieszkańców Stalowej Woli nie milkną echa wyników konkursu na stanowisko dyrektora PCPN. Jak już informowaliśmy, konkurs wygrał jedyny słuszny kandydat na to stanowisko, dotychczasowy prezes Stali Mateusz Nowak. Prezes Nowak przyszedł do klubu w lipcu 2018 roku. Od razu ogłosił ambitny pięcioletni plan który będzie realizował w zarządzaniu klubem. Rozłożył sobie pracę w klubie na kilka etapów i ostro zabrał się do pracy. Niestety nic z zapowiedzi nie udało się zrealizować, bo okres półtora roku okazał się za krótki dla realizacji tak ambitnych planów. Nic nie wyszło z szumnych zapowiedzi i deklaracji składanych na wspólnej z Prezydentem Nadbereżnym konferencji. Nie wprowadził nowych standardów chyba, że za takie uznać można zamieszanie związane z dystrybucją biletów i karnetów. Nie doprowadził do zmiany wizerunku klubu, bo brakło mu po prostu czasu łącząc pracę w klubie z byciem vice dyrektorem szkoły. Nie zrewolucjonizował szkolenia młodzieży, bo ta jest w Stali coraz mniej liczna i notuje coraz gorsze wyniki. Nie sprowadził do klubu sponsorów, bo szumnie zapowiadanym projekcie Klubu Stu jest 6 ( słownie: sześciu) sponsorów-klubowiczów których cierpliwość jest na wyczerpaniu. Klub cały czas jest na garnuszku Miasta, a Prezydent Nadbereżny, co chwilę dokłada w różnej formie garść pieniędzy. Klubowi pomagają też jak mogą spółki miejskie. Wreszcie nie doprowadził do korzystnego wyniku sportowego zarządzanego przez siebie klubu, bo I drużyna jest w tabeli drugiej ligi na 15 miejscu, a II drużyna jest na przedostatnim 17 miejscu IV ligi podkarpackiej.

Zapewne o bogatym CV prezesa Nowaka i jego sukcesach w zarządzaniu klubem wie tylko Prezydent i członkowie komisji konkursowej. My mimo najszczerszych chęci nie możemy się ich doszukać. Zachowanie prezesa przypomina nam ucieczkę kapitana z tonącego okrętu, a konferencje Prezydenta sytuację z tonącego Titanica. Okręt tonie, ale na pokładzie gra orkiestra-prezydencka orkiestra. Wszystko wskazuje na to, że klub w decydującym momencie walki o utrzymanie zostanie bez sternika. Kto poniesie za to wszystko odpowiedzialność jak Stal spadnie do 3 ligi? Nie dowiemy się czy to rozwiązanie nasi decydenci zaczerpnęli z któregoś klubu ekstraklasowego, czy może podpowiedział im Dariusz Marzec w ramach udzielanych korepetycji z nowoczesnych form zarządzania i marketingu. Nie dowiemy się czym zauroczył Prezydenta i komisję konkursową Mateusz Nowak. Tak jak nie dowiemy się kto teraz będzie rządził klubem. Jak znamy zamiłowanie Prezydenta do konkursów, wkrótce pewnie taki zostanie ogłoszony przez Radę nadzorczą klubu. Czy ktoś zdecyduje się wejść w buty prezesa klubu zarządzanego przez urzędników miejskich dowiemy się wkrótce. Do tego czasu osobą zarządzającą w klubie będzie prokurent Wojciech Chodorek wspólnie ze służącym pomocą nowym dyrektorem PCPN Mateuszem Nowakiem. Czyli wszystko po staremu

W ostatnich dwóch latach miasto zainwestowało infrastrukturę PCPN ok 55 mln złotych, a w klub blisko 4 miliony złotych. Jeśli tak jak Klubem i Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej Prezydent zarządza wszystkimi podległymi jednostkami to my mieszkańcy mamy się czego obawiać.

Grzegorz Poniedzielski

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Place zabaw i siłownie na powietrzu otwarte od jutra

stw24.pl29 maja 2020

Stalowa Woli Radość – niecodzienna akcja VIVO!

stw24.pl21 maja 2020

Prace na placu osiedla Pławo trwają

stw24.pl13 maja 2020
stadion

Otwarte zewnętrzne obiekty sportowe

stw24.pl7 maja 2020

Oliwier Szot w finale Ogólnopolskiego Konkursu “Złoty Mikrofon” w Opocznie

stw24.pl6 kwietnia 2020

Warsztaty Wielkanocne – zajączek zakładka

stw24.pl6 kwietnia 2020

Monika Trela w sztabie Andrzeja Dudy.

stw24.pl1 kwietnia 2020

Nie żyje dwóch pacjentów z koronawirusem.

stw24.pl30 marca 2020
szpital

Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie Stalowowolskim

stw24.pl27 marca 2020