Fotorelacje

KFC – nowa restauracja w Stalowej Woli

KFC – nowa restauracja w Stalowej Woli

Restauracja sieci KFC Pierwsza w Stalowej Woli, a szósta na Podkarpaciu została dziś oficjalnie otwarta. Powstał nie tylko nowy lokal gastronomiczny, zostało zagospodarowane miejsce, które było wcześniej niewykorzystane w centrum miasta, ale także nowy zakład pracy, który zatrudnia ponad 40 osób.

Jak podkreślali przedstawiciele KFC inwestycja ta stanowiła duże wyzwanie, jeśli chodzi o kwestie techniczne i inwestorskie. Dziękowali władzom miasta za pomoc w jej realizacji.
Wstęgę uroczyście przecięli starosta Janusz Zarzeczny, prezydent Lucjusz Nadbereżny oraz Grzegorz Trancygier, kierownik lokalu.

Prezydent Lucjusz Nadbereżny gratulował inwestorowi odwagi, że zdecydował się na inwestycję w tym miejscu. – Dzisiejszy dzień pokazuje jak bardzo Stalowa Wola się zmienia. Mieliśmy niewykorzystane miejsce tzw. krater, a dziś jest tu piękny obiekt. Restauracja ta pokazuje również to, że Stalowa Wola jest dobrym miejscem dla inwestorów. Jeśli taka sieć jak KFC widzi tutaj swoje nadzieje rynkowe, to dobrze wróży na przyszłość dla miasta. Dziękuję za współpracę i gratuluję obiektu, który wpisuje się wspaniale w Stalową Wolę – mówił prezydent.
Starosta Janusz Zarzeczny podkreślał, że ta inwestycja ucieszy wielu mieszkańców, szczególnie młodzież, która korzysta z tego typu restauracji. – Jest to bardzo ładny obiekt, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale także będzie służył mieszkańcom. Dziękujemy za tę inwestycję, za zatrudnienie młodych ludzi – dziękował starosta.

Jak zaznaczał Piotr Wójtowicz, kierownik regionalny KFC, obecnie w Stalowej Woli jest zatrudnionych ponad 40 osób, a pracę będzie tu mogło znaleźć w najbliższym czasie jeszcze kilka. Sieć wspiera także rynek, gdyż współpracuje z Polskimi, lokalnymi dostawcami kurczaków. Drób jest dostarczany do restauracji trzy razy w tygodniu. Cała obróbka odbywa się na miejscu i jest wykonywana przez kucharzy.

Główne otwarcie KFC będzie w piątek o godz. 12.00.

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Stalowowolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

stw24.pl14 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Rodzinny piknik ,,Wakacje – czas start !”

stw24.pl30 czerwca 2021

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

„Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

„Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020