Kronika Policyjna

Kino samochodowe w Stalowej Woli – ruszyła sprzedaż biletów

Kino samochodowe w Stalowej Woli – ruszyła sprzedaż biletów

Chcecie poczuć się jak w hollywoodzkim filmie? Romantyczny seans nocą, we dwoje, bez wychodzenia z samochodu? Już 5 czerwca czekają na Was te atrakcje, bo do naszego miasta zawita kino samochodowe. Zapraszamy na bezpieczną rozrywkę w amerykańskim klimacie, którą każdy z nas powinien przeżyć przynajmniej raz w życiu. Sprzedaż biletów właśnie ruszyła.

W Stalowej Woli zaplanowane są dwa seanse. O 21.00 emitowany będzie film pt. „Boże Ciało” (zakup biletu: https://goingapp.pl/evt/2214510/boze-cialo-kino-samochodowe-poland-tour-2020-stalowa-wola), a o północy produkcja pt. „Iluzja 2” (zakup biletu: https://goingapp.pl/evt/2214519/iluzja-2-kino-samochodowe-poland-tour-2020-stalowa-wola). Wydarzenie odbędzie się na dawnej zajezdni autobusowej przy ul. Orzeszkowej (naprzeciwko „Ambulatorium”).

Filmy wyświetlane będą na ogromnym ekranie o powierzchni 100m2, a dźwięk wysyłany falami radiowymi prosto do samochodów. Wjazd na teren pokazu możliwy będzie na 60 min. przed startem wydarzenia, a zakończy się na 5 min. przed rozpoczęciem seansu. Przed wjazdem należy przygotować kod QR (bilet) do zeskanowania w telefonie lub mieć go wydrukowanego. Bilety skanowane będą przez zamknięte okno pojazdu (w razie konieczności uchylenia okna należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę).

Co istotne, przed wydarzeniem nie będzie możliwości rezerwacji miejsc, a w trakcie seansu wysiadania z pojazdów bez zbędnej potrzeby. By nie utrudniać oglądania filmu innym, wjazd został ograniczony tylko dla samochodów osobowych (niższych niż 2 m wysokości). Podczas wydarzenia obowiązywać będzie zakaz palenia i picia alkoholu. Bileterzy natomiast będą mieli prawo mierzyć temperaturę uczestnikom imprezy.

Jeśli z przyczyn niezależnych od organizatorów, np. warunków atmosferycznych film nie zostanie wyemitowany, będzie możliwość zwrotu biletów po wcześniejszym wypełnieniu odpowiedniego formularza. Szczegółowy regulamin wydarzenia znajduje się w linku poniżej.

 

Źródło U.M. Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Bezpieczny autobus – wykaz miejsc kontroli autokarów

stw24.pl8 lipca 2020

Policjanci na rowerach patrolują ulice miasto

stw24.pl3 lipca 2020

Wyłowiono ciało mężczyzny z Sanu

stw24.pl2 lipca 2020

Bądź czujny ! Oszuści nie mają wakacji

stw24.pl1 lipca 2020

Nowa pula kodów do serwisu Legimi do odebrania w MBP

stw24.pl30 czerwca 2020

Nowa propozycja turystyczna – Zwiedzaj ze stalowowolskim Muzeum

stw24.pl26 czerwca 2020

Ruszają akcje “Bezpieczne wakacje 2020 “

stw24.pl26 czerwca 2020

Wykaz punktów kontroli autobusów – wakacje 2020

stw24.pl25 czerwca 2020

Wyprzedaże letnich kolekcji w VIVO! Stalowa Wola

stw24.pl25 czerwca 2020