KKS Victoria z dwoma medalami na Mistrzostwach

Bardzo dobrze zaprezentowała się dwójka zawodników Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola, podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Radomiu, które były powiązane z Memoriałem Janusza Kusocińskiego.

Złoty medal w biegu na 1000 m zdobyła Agnieszka Dybka. Na metę dobiegła z czasem 3:00.09, minimalnie pokonując swoją rywalkę Nicolę Szeligę z UKS Olimpia Zabrze.

Wicemistrzostwo kraju, również w biegu na 1000 m, zdobył Radosław Moskal. Uzyskał czas 2:41.41 i uplasował się na drugim miejscu, przegrywając z zawodnikiem MKST Astry Nowej Soli – Tymoteuszem Marciniakiem (2:40.07).

6 miejsce zajęła stalowowolska sztafeta chłopców 4×100 m w składzie: Radosław Moskal, Kacper Klimek, Perez Daniel Galicia oraz Jakub Dechnik.