W Stalowej Woli

Kobieta miesiąca pomaga choremu Kacperkowi

Kobieta miesiąca pomaga choremu Kacperkowi

Uśmiechnięta, tryskająca energia, a przede wszystkim pomagającą najbardziej potrzebującym. Taka jest Kinga Kmiotek – Gul z Kępia Zaleszańskiego w w gminie Zaleszany,  która została kobietą miesiąca w konkursie „Kobieta Roku KiK”. Swoją wygraną 2 tys. złotych przekazała na leczenia dziewięciomiesięcznego Kacperka z Wrzaw w gminie Gorzyce.

img_2667

To ogólnopolski konkurs skierowany do aktywnych kobiet. Ma on kilka etapów i trwa od marca do listopada. W każdym miesiącu wygrywa jedna kobieta, a do finału przejdzie 9 kandydatek, które uzyskają największą liczbę głosów w poszczególnych miesiącach. Nagroda miesiąca to 2 tys. zł, a  główna to 20 tys. zł. Kinga Kmiotek-Gul została kobietą miesiąca, co oznacza, że będzie walczyć o tytuł „Kobieta Roku KiK”. W pierwszym każdy mógł oddawać swój głos na kandydatki, a w drugim zwyciężczynie wyłoni jury.

Konkurs „Kobieta Roku KiK” to kolejne działanie prospołeczne naszej firmy. Chcieliśmy pokazać, że o wyjątkowości nie stanowi ładny wygląd, lecz to kim jesteśmy. Kierujemy tę akcję do kobiet, którym wmawia się współcześnie, że muszą pięknie wyglądać, mieć idealną figurę, a robienie makijażu ma stanowić codzienny obowiązek. Uważamy to za pewną pułapkę współczesności. Przecież nie tylko za to kochamy nasze żony, matki i córki. Każda kobieta jest niezwykła, jej wyjątkowość objawia się we wszystkim co robi na co dzień. Dlatego cieszy nas, że do konkursu przystępuje coraz więcej kandydatek, a plebiscyt śledzą Internetowi fani marki, którzy wpierają się wzajemnie. Jesteśmy zachwyceni tym, jak wyjątkowe kobiety mogliśmy poznać dzięki plebiscytowi „Kobieta Roku KiK”, czekamy na następne wspaniałe finalistki – komentuje Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci sklepów KiK .

img_2690

Kinga Kmiotek – Gul, od początku mówiła, że jeśli wygra, to swoją nagrodę przeznaczy na leczenie dziewięciomiesięcznego Kacperka z Wrzaw. W takim też celu wystartowała w tym konkursie. To synek jej znajomych. Chłopczyk  urodził się z zespołem wad wrodzonych takich jak: wysokie zrośnięcie odbytu z przetoką do układu moczowego, jamistość rdzenia kręgowego, tłuszczak w okolicy krzyżowej uciskający nerwy, brak kości krzyżowej, nóżki końsko – szpotowe, ektopia lewej nerki.  Przeszedł już kilka operacji, a czekają go kolejne. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Chłopiec wraz z mamą był na wręczeniu nagrody. Był bardzo uśmiechnięty i radosny, wcale nie było po nim widać, że cierpi na tyle tak poważnych schorzeń.

img_2706

img_2729
Joanna Piechuta   

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Zmiana organizacji ruchu na DK19 Zdziary-Zarzecze

stw24.pl13 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021

Pierwsi strażacy z powiatu stalowowolskiego zaszczepieni

stw24.pl12 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Dworzec PKP w Rozwadowie odzyska dawny blask

stw24.pl30 marca 2021