W Stalowej Woli

Kolejna awaria świateł. Tym razem na krajówce

Kolejna awaria świateł. Tym razem na krajówce

12 minut, tyle trzeba było czekać by przejechać przez skrzyżowanie ul. Brandwickiej z Trasą Podskarpową w ciągu drogi krajowej nr 77 w Stalowej Woli. Sygnały o tym, że w tym miejscu nie zapala się zielone światło zgłaszali nam kierowcy.

– Jechałam rano do pracy od strony mostu na Sanie. Było to przed godziną 8. Przed krzyżówką ustawił się już sznurek aut. Cały czas paliło się czerwone, więc wszyscy stali. Z pozostałych kierunków auta jechały bez żadnych problemów, tam światła się zmieniały. Czas oczekiwania na zielone światło się wydłużał i widać był, że coś jest nie tak. Dlatego też, gdy na pozostałych pasach samochody stały, przejechałam na czerwonym – mówi kobieta.

Sprawę tę zgłosiliśmy w niżańskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jak nam powiedział kierownik Czesław Łopucki, jechał tamtędy około godziny 10 i sygnalizacja działała prawidłowo. – Sprawdzimy to, jeśli doszło do takiej sytuacji, to komputer to zarejestrował – zapewnia kierownik.  Zaznacza, że w tym miejscu awarie sygnalizacji raczej rzadko się zdarzają, ostatnio nie było żadnych interwencji w sprawie. Przyznaje jednak, że czasem zdarzają się przepięcia elektryczne, które mogą zaburzać pracę komputera sterującego. Ale to może trwać 2-3 minuty.
W ostatnim czasie kierowcy zgłaszali jedynie uwagi dotyczące tego, że za krótko paliło się zielone światło dla aut jadących od strony mostu. Dlatego też czas palenia się zielonego został wydłużony, zaś dla jadących od strony Sandomierza  skrócony.
Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Dworzec PKP w Rozwadowie odzyska dawny blask

stw24.pl30 marca 2021

Diecezja podaje zalecenia na Wielki Tydzień

stw24.pl26 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w CEZ

stw24.pl26 marca 2021