Fotorelacje

Kolejna porażka!!!Kierunek 3 liga!!!

Kolejna porażka!!!Kierunek 3 liga!!!

Od wielu, wielu lat w Stalowej Woli były problemy z przygotowaniem zespołu piłkarskiego do rundy wiosennej. Obiekty, na których zimą przygotowywali się nasi zawodnicy były na bardzo, ale to bardzo niskim poziomie, co przekładało się na możliwości trenerów, jeśli chodzi o prowadzenie obozów treningowych. Jednak w 2016 roku Stalowa Wola doczekała się w końcu boiska ze sztuczną murawą na przyzwoitym poziomie, która umożliwiała normalne przepracowanie całej zimy na własnych obiektach. Więc automatycznie do głowy przychodzi myśl ….,,Stalówka na wiosnę musi być mocna”…. Niestety patrząc na to co prezentują nasi piłkarze na boisku, pytamy GŁOŚNO i wyraźnie trenera Wójcika !!! Co wyście robili przez całą zimę ?? Zespół za każdym razem gdy wybiega na boisko, wygląda jakby grał ze sobą pierwszy raz. Taktyka polegająca na ,,zajechaniu konia” tzn. wykopanie piłki w kierunku Gębalskiego, który ma zrobić całą robotę, nie może przynieść pozytywnych skutków. Trzeba jasno sobie powiedzieć zespół, który w rundzie jesiennej mimo słabego startu, był naprawdę groźny dla przeciwników zwłaszcza w meczach na własnym boisku, po przerwie zimowej nie istnieje na boisku. Na hutniczą przychodzi coraz mniej osób. Przyczyna jest prosta …..na grę Stali Stalowa Wola po prostu nie da się patrzeć !!! Pytanie tylko jak długo zarząd będzie czekał na zmiany ?? Byle nie zbyt długo !!
Samo spotkanie stało na bardzo niskim poziomie. Zarówno drużyna gospodarze, jak i przyjezdni z Poznania robili wrażenie, jakby na murawie znaleźli się z przymusu, bądź z przypadku. Pierwsze minuty może nie wyglądały tak źle, głównie dlatego, iż to Stal prowadziła grę. Niestety byłą to gra bez większego pomysłu. Akcje zielono-czarnych kończyły się z reguły jeszcze przed polem karnym gości. Dobra gra naszego zespołu skończyła się w 12 minucie. Wtedy to Stal straciła kolejną bramkę po fatalnym błędzie bramkarza. Ten, który miał wnieść w końcu pewność w defensywie, czyli Frątczak, w prostej sytuacji powinien złapać piłkę. Niestety ta sztuka raczej mu nie wyszła, ponieważ zamiast ją złapać piłkę , ,,wypluł” ją wprost na głowę Brozia, który umieścił piłkę w bramce. Goście objęli dość niespodziewanie prowadzenie, mało tego po zdobyciu bramki złapali wiatr w żagle i zaczęli całkowicie panować na boisku. Zespół Stali był wyraźnie zagubiony. Nie było w szeregach zielono-czarnych ani jednego zawodnika, który byłby w stanie wziąć na siebie ciężar gry. Cała taktyka opierała się, jak już wcześniej wspomniałem na wybijaniu piłki na aferę do przodu. Goście za to przeprowadzali kolejne groźne ataki. W 32 minucie bliski zdobycia drugiej bramki był Broź, który wpadł w pole karne i z ostrego kąta oddał mocny strzał. Szczęśliwie w tej sytuacji dobrym refleksem wykazał się nasz młody bramkarz, ratując zespół przed utratą kolejnej bramki.
Druga połowa wyglądała tylko nieco lepiej w wykonaniu podopiecznych trenera Wójcika. Było to spowodowane chyba tylko tym, iż Warta pozwoliła na więcej, cofając się do obrony. Nie zmienia to jednak faktu, że Stal ni jak nie potrafiła oddać nawet celnego strzału. Nieskończona ilość dośrodkowań w środkową część pola karnego gości, natychmiast padała łupem rosłych stoperów Warty. Iskierka nadziei zatliła się w 92 minucie, kiedy to naprawdę dobrym uderzeniem z dystansu popisał się najaktywniejszy w drugiej części gry Bętkowski. Piłka wpadła do bramki tuż przy samym spojeniu ……sędzia jednak odgwizdał chwilę wcześniej faul jednego z naszych zawodników. Po kilku chwilach gwizdek sędziego zakończył całe to spotkanie. Nie można się dziwić gwizdom kibiców, którzy ucięli sobie dość ,,żywą” pogadankę z zawodnikami Stali, którzy mimo tak miernego występu podeszli do kibiców po jego zakończeniu. ,,Bez honoru” zaprezętował się jednak trener Wójcik, który na nawoływania kibiców, zareagował ….. odwracając się od nich plecami i uciekając do szatni. Nie ładnie panie trenerze, nie ładnie !!!
1 kwietnia 2017, 15:00 – Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 0-1 Warta Poznań
Mateusz Broź 15

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Stalowowolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

stw24.pl14 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Rodzinny piknik ,,Wakacje – czas start !”

stw24.pl30 czerwca 2021

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

„Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

„Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020