Kolejne sukcesy zawodników Victorii

53 zawodników Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola wystartowało w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Biegach Przełajowych Województwa Podkarpackiego, które odbyły się w ubiegłą sobotę w Kolbuszowej.

Brali w nich udział młodzicy oraz juniorzy.

W kat. młodszej  dziewcząt wygrała Agnieszka Dybka na 2000 m, a 6.  w tym biegu była Małgorzata Wołoszyn.
W juniorach  młodszych na dystansie 3000 m, wygrał Stanisław Lebioda z Szymonem Ziębą, Mistrzem Polski, a 3. był Szymon Żywko.
W biegu na 2 km w juniorach młodszych wygrał Radosław Moskal, a 4. był Szymon Kuliński.

sarna

W juniorkach starszych najlepsza była Angelika Sarna w biegu na 2000 m
Natomiast w kat. dzieci starsze na 1000 m,  wśród dziewcząt 2.  miejsce zajęła Nikola Jędruszko, a 3. Dominika Szabat, zaś wśród chłopców na 2.  miejscu podium stanął Sebastian Pac.
Jak podsumowuje Stanisław Anioł, trener KKS Victoria był to udany start, a zawodnicy, którzy wygrali, przynajmniej juniorzy, prezentują dobrą klasę krajową.
Warto jeszcze wspomnieć, że w zawodach startowały dzieci, które biorą udział w programie „Lekkoatletyka dla każdego”.